Zobacz najpopularniejsze porady

Sprawdzamy ofertę na tanie palety DHL

Jeśli kiedykolwiek wysyłałeś lub odbierałeś paczkę kurierską, z pewnością słyszałeś o firmie DHL. Ten niemiecki przewoźnik z ponad 40-letnią historią to jedna z najbardziej znanych firm kurierskich i przewozowych. W Polsce świadczy usługi od 1991 roku i oferuje transporty zarówno lądowe, jak i lotnicze. A czy opłaca się zlecać im transport ładunków wielkogabarytowych? Sprawdźmy ofertę na tanie palety DHL.

 

Może być naprawdę tanio

Wysyłka kurierem dużej ilości towaru często kojarzona jest z wysokimi cenami. Jednak specjalnie dla przedsiębiorców poszukujących najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie spedycji, DHL uruchomiło usługę, dzięki której możliwe jest przesyłanie towarów na europaletach w bardzo dobrych cenach. Przykładowo za 100 kg przesyłkę w DHL zapłacimy już od 67 zł, podczas gdy inne firmy za tę samą paczkę wezmą od 100 złotych wzwyż. Różnica jest więc zauważalna, zwłaszcza gdy na jednej palecie się nie kończy. Ponadto podpisując indywidualną umowę, można wynegocjować jeszcze lepsze warunki, co sprawia, że uda nam się wysłać naprawdę tanie palety. DHL jest pod tym względem bezkonkurencyjny.

 

Tanie palety DHL – czy to opłaci się każdemu?

Wysyłka palet kurierem jest opłacalna w momencie, gdy przesyłamy ich stosunkowo niewielką ilość, niewymagającą angażowania całego tira. Dlatego dla hurtowników bardziej opłacalne będzie wynajęcie specjalistycznej firmy spedycyjnej lub utrzymanie własnej floty. Natomiast jeżeli regularnie lub nieregularnie nadajesz jedną, lub kilka palet, to zdecydowanie warto skorzystać z usługi oferowanej przez firmę DHL.

 

Pewność usługi

Oprócz stosunkowo niskich kosztów w zakresie oferty na tanie palety, DHL ma jeszcze jedną znaczącą przewagę nad konkurencją. To renomowana firma, której można zaufać. Decydując się na wysyłkę, nie musisz obawiać się żadnych problemów podczas transportu, ani opóźnień. DHL daje 100% gwarancję dobrze wykonanej usługi, a to liczy się najbardziej. Podsumowując, jeśli szukasz dobrego kuriera, dającego możliwość transportu towarów na europaletach w korzystnych cenach, warto skorzystać z usług tej firmy. 

 

Skorzystaj z tanich palet DHL bez umowy i rejestracji - znajdź najlepszą ofertę w naszej porównywarce brokerów - ZnajdzKuriera.pl.

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich