Zobacz najpopularniejsze porady

Szukasz kuriera do sklepu internetowego?

Przedsiębiorcy prowadzący sklep internetowy wiedzą, jak istotne jest znalezienie taniego kuriera. Na ostateczny koszt produktu składa się również cena wysyłki. I nie ważne czy pokrywa ją sprzedający, czy kupujący, taka opłata zawsze jest doliczona – osobno, albo jest już zawarta w podstawowej cenie produktu. Jak skutecznie zmniejszyć te koszty? 

Nie ograniczaj się do jednego kuriera

Pamiętaj, że zawsze masz wybór, a Twoi klienci również mogą mieć różne preferencje co do firmy kurierskiej. Dlatego, zamiast podpisywać długotrwałą i mocno ograniczającą umowę z konkretnym przewoźnikiem, lepiej umożliwić sobie i klientom wybór. Nie zawsze najpopularniejsze spółki oferują najlepsze warunki, zwłaszcza gdy prowadzisz mały sklep internetowy i nie możesz negocjować indywidualnych cen. W takim wypadku najlepiej korzystać z usług kilku różnych firm, które oferują często bardzo korzystne warunki. Możesz też zdecydować się na pośrednictwo brokera, który zaoferuje najkorzystniejsze rozwiązanie, a przy tym nie musisz się z nim wiązać żadną długotrwałą umową. W ten sposób uzyskasz dostęp do najtańszego kuriera dla swojego sklepu internetowego i to bez żadnych zobowiązań. 

Wiele możliwości

Klienci lubią wybór, ale chcą też jasno określone zasady. Dlatego, gdy uda Ci się już znaleźć najtańszego kuriera, dołóż do oferty jeszcze kilka innych firm, tak by to klient mógł zadecydować, kto ma dostarczyć jego paczkę. Niektórzy są przywiązani do dużych, znanych firm, a inni patrzą tylko na cenę. Najrozsądniejsze jest więc udostępnienie szeregu możliwości, aby klient zadecydował czy chce najtańszą opcję, czy inną, która najbardziej mu odpowiada. 

Jak porównać ceny kurierów?

Zachęcamy do sprawdzania usług kurierskich przy pomocy porównywarki ZnajdzKuriera.pl. To narzędzie umożliwiające szybkie wyszukania najkorzystniejszych ofert, wśród wszystkich dostępnych na polskim rynku przewoźników i brokerów. Ponadto korzystanie z takiej usługi nie pociąga za sobą żadnych kosztów i zobowiązań. To gwarancja zadowolenia i niskich cen za wysyłkę. 

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich