Zobacz najpopularniejsze porady

Tania paczka z Polski do Anglii – sprawdzone rozwiązania

Jeśli choć raz wysyłałeś paczkę do Anglii, wiesz, że taka przyjemność słono kosztuje. Wysyłanie przesyłek zagranicznych nie należy do najtańszych, a już w szczególności do Anglii, gdyż odległość, jaką musi przebyć Twoja przesyłka, jest znacząca. Dowiedz się jak wysyłać tanie paczki z Polski do Anglii

 

Rozmiar i waga paczki mają znaczenie

Jednym z podstawowych czynników, wpływającym na koszt przesyłki jest jej rozmiar i waga. Dlatego, jeśli chcesz zaoszczędzić, możesz spróbować skompresować jej rozmiary. O ile w przypadku wagi może być ciężko, tak z rozmiarami jest łatwiej. Niektóre przedmioty można poukładać ściślej i nie zostawiać wolnych przestrzeni, które później uzupełniasz wypełniaczami.

 

Poszukaj wśród różnych ofert kurierów

Na rynku istnieje naprawdę wiele firm kurierskich i nie ma co ograniczać się do tych najbardziej znanych typu UPS, DPD czy DHL. Wiele mniejszych kurierów, zwłaszcza tych specjalizujących się w transporcie na konkretnych trasach, może Ci zaoferować korzystniejsze ceny i wyższą jakość usług. Wystarczy, że poświęcisz chwilę, a z łatwością znajdziesz co najmniej kilkunastu przewoźników.

 

Dla ułatwienia proponujemy skorzystanie ze specjalnej wyszukiwarki. To narzędzie umożliwiające dosłownie w kilka sekund przejrzenie ofert większości firm kurierskich, działających na polskim rynku. Jeśli interesuje Cię tania paczka z Polski do Anglii, wystarczy, że w odpowiednim formularzu określisz skąd i dokąd ma zostać wysłana i uzupełnisz informacje o jej wymiarach i wadze. Po zatwierdzeniu otrzymasz szereg wyników, posortowanych według cen. Już na pierwszy rzut oka odnajdziesz najtańszą ofertę. Oczywiście nie zawsze należy kierować się ceną, dlatego w takiej wyszukiwarce możesz sprawdzić także informacje na temat danego przewoźnika. Opinie i rzetelność firmy znajdziesz w rankingu stworzonym na podstawie ocen klientów. Dysponując taką wiedzą, będziesz wiedzieć, czy zdecydować się na daną firmę, czy może lepiej skorzystać z oferty innego przewoźnika, który wykona swoją pracę rzetelniej, a paczka dotrze do odbiorcy terminowo i w nienaruszonym stanie.

 

Szukaj promocji kurierskich

A czy paczka z Polski do Anglii może być jeszcze tańsza? Oczywiście! Wystarczy tylko, że poszukasz kodów rabatowych lub promocji. Porównywarka bierze pod uwagę promocyjne ceny, dlatego, jeśli zależy Ci na najtańszych przesyłkach, koniecznie wypróbuj ZnajdźKuriera.pl. To narzędzie, dzięki któremu uzyskasz spore oszczędności, zwłaszcza jeśli często i regularnie korzystasz z usług firm przewozowych.

 

Sprawdź cenę: Tania paczka do anglii