Zobacz najpopularniejsze porady

Tanie palety DPD – jak wygląda oferta?

DPD to jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych kurierów w Polsce, świadczących usługi przewozu przesyłek krajowych i zagranicznych. Nie wszyscy jednak wiedzą, że DPD posiada w swojej ofercie także przewóz palet, a więc przesyłek znacznie przekraczających rozmiary standardowej paczki. Czy to się opłaca i czy wyślemy w ten sposób tanie palety? DPD udowadnia, że tak!

 

Dla kogo taka usługa?

Wysyłka towarów na paletach z całą pewnością nie jest przeznaczona dla każdego. W końcu kto z klientów indywidualnych zamawia takie ilości rzeczy, aby wymagany był ich przewóz na europaletach. Oczywiście poza pewnymi wyjątkami. Możliwość ta skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców sprzedających duże ilości towarów. Przesyłka hurtowa itp. a jednocześnie zbyt mało, by opłacało się korzystać z usług wyspecjalizowanej firmy spedycyjnej lub własnej floty transportowej. Dlatego, jeśli szukasz oferty na tanie palety, DPD ma coś dla Ciebie.

 

Palety międzynarodowe i krajowe

DPD jako jeden z największych kurierów posiada bardzo rozbudowaną ofertę zarówno jeśli chodzi o wykonywanie transportów krajowych, jak i międzynarodowych na terenie całej Unii Europejskiej, a także poza nią. Łącznie DPD dociera do 220 krajów na całym świecie, co stawia firmę w doskonałej pozycji. Niewiele bowiem firm posiada możliwości transportu nie tylko drogą lądową, ale również morską i lotniczą. Z kolei przesyłki paletowe wykonywane są do 19 krajów Europy m.in.: Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Belgii czy Włoch. Rozbudowana flota i szerokie możliwości spedycyjne sprawiają, że firma ta może zaoferować naprawdę korzystne ceny i tanie palety. DPD to jedna z tych firm, które posiadają dobrze ugruntowaną pozycje na rynku i wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania zarówno małych, jak i dużych transportów.

 

Tanie palety DPD czy warto?

Jeśli zależy Ci na solidnym, renomowanym przewoźniku, to zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Prawdopodobnie można znaleźć tańsze oferty, ale DPD daje coś więcej, niż tylko korzystne ceny – to zaufanie i gwarancja dobrze wykonanej usługi zawsze na czas. 

 

Jak wysyłać tanie palety kurierem DPD? Skorzystaj z oferty brokerów w ZnajdzKurier.pl

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich