Zobacz najpopularniejsze porady

Tanie Palety euro - jak oszczędzić na przewozach?

Przedsiębiorcy wysyłający duże ilości towarów czy to w kraju, czy za granicę doskonale wiedzą, że taka usługa wiąże się z niemałymi kosztami. W przeciwieństwie do zwykłych paczek o standardowych rozmiarach, wysyłka palet jest dużo kosztowniejsza i na dodatek obarczona jest wieloma logistycznymi problemami. Nie wystarczy bowiem zamówić kuriera i przekazać towar do wysyłki, gdyż zwyczajnie przekraczałoby to jego możliwości. I właśnie w tym celu kurierzy i firmy spedycyjne posiadają specjalne pojazdy, umożliwiające przewóz palet – zarówno tych pojedynczych, jak i większej ilości. Taka usługa jednak zazwyczaj słono kosztuje, jak w takim razie znaleźć kuriera oferującego tanie palety euro?

 

Najprostszym rozwiązaniem na tanie palety euro jest oczywiście poszukanie kuriera, który będzie oferował najkorzystniejsze warunki w zakresie przewozu europalet. Takich firm jest wiele – część specjalizuje się jedynie w transportach krajowych, część w międzynarodowych przewozach całopojazdowych lub drobnicowych i oferują różne ceny w zależności od wielkości przesyłki, odległości i innych czynników. To jednak będzie dobre rozwiązanie jedynie, gdy nie zlecasz takich przewozów regularnie, a jedynie od czasu do czasu.

Tanie palety bez umowy?

Aby uzyskać naprawdę korzystne warunki, najlepiej podpisać indywidualną umowę z kurierem na regularne usługi. W ten sposób uzyskasz stałego przewoźnika, który będzie mógł zaoferować Twojej firmie naprawdę tanie palety euro, bez dodatkowych kosztów i na preferencyjnych warunkach. Zyskasz przy tym pewność, że transport będzie zawsze na czas. Stała umowa z kurierem to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorców zlecających regularne, częste i duże przesyłki. Co jeśli wysyłasz zbyt mało, aby wynegocjować dobre warunki? Skorzystaj z usług brokera bez umów.

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich