Zobacz najpopularniejsze porady

Tanie wysyłanie bez wychodzenia z domu!

Czy wiesz jak oszczędzać na wysyłaniu paczek, listów i palet? Wbrew pozorom takie usługi nie muszą wcale wiązać się z dużymi kosztami. Wystarczy trochę się rozejrzeć, a z łatwością znajdziesz firmę, umożliwiającą wysyłkę naprawdę tanich paczek krajowych i międzynarodowych.

Wysyłaj tanio paczki kurierem bez wychodzenia z domu

Większość firm umożliwia zamawianie kuriera i odbiór przesyłki bezpośrednio z domu lub innego miejsca wskazanego przez nadawcę. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z firmą kurierską, najlepiej za pomocą strony www i zamówić taką usługę. Zazwyczaj cała procedura ogranicza się do wypełnienia formularza nadawczego i wpłaty odpowiedniej kwoty na konto. Istnieje także możliwość zapłaty gotówką lub zlecenie przesyłki za pobraniem. 

Cały proces możesz wykonać on-line i zamówić usługę bezpośrednio do domu i więcej nie musisz martwić się kolejkami na poczcie. Po prostu zamawiasz i czekasz, aż pracownik przyjedzie do Ciebie. 

Gdzie znaleźć najtańszego kuriera?

Jeśli zależy Ci na znacznych oszczędnościach, nie decyduj się od razu na pierwszą lepszą ofertę. Warto się trochę rozejrzeć, gdyż z reguły Ci najbardziej znani przewoźnicy, tacy jak: DHL, DPD, czy UPS są drożsi, niż mniej popularne firmy. Aby ułatwić Ci wyszukiwanie powstały specjalne porównywarki cen pokroju ZnajdzKuriera.pl – to właśnie dzięki takim narzędziom masz szanse na wysyłanie najtańszych paczek i listów. Jak to działa? Bardzo prosto. W przeznaczonym do tego formularzu wpisujesz wagę i rozmiar przesyłki, określasz orientacyjnie miejsce odbioru i dostawy, a po zatwierdzeniu otrzymujesz aktualne wyniki z porównaniem ofert wszystkich kurierów i brokerów, oferujących interesującą Cię usługę. Najkorzystniejsza  propozycja jest najczęściej wyróżniona, więc już na pierwszy rzut oka możesz dowiedzieć się, skąd wyślesz najtańsze paczki. Pamiętaj jednak, że cena to nie wszystko, dlatego przed skorzystaniem z usług danej firmy zapoznaj się z opiniami na jej temat. Takie opinie pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich