Zobacz najpopularniejsze porady

Jak zarobić na przesyłkach kurierskich

Czy wiesz jak zarobić na przesyłkach kurierskich, nie posiadając firmy transportowej? To prostsze niż Ci się wydaje. Wystarczy tylko trochę zapału i zmysłu biznesowego, by zarabiać na poleceniach. Jak tego skutecznie dokonać i korzystać nie tylko ze zniżek, kodów rabatowych i promocji, ale także zarabiać realne pieniądze?

 

Programy partnerskie – co to jest?

Wiele osób zapewne spotkało się z programami partnerskimi. To rodzaj współpracy z daną firmą, na której zyskują obie strony – firma, bo ma więcej klientów, osoba polecająca, bo ma zyski z prowizji. Tak zwana sytuacja win-win. Oczywiście nie wystarczy tylko sama rejestracja w programie, by zacząć zarabiać. Do tego trzeba trochę umiejętności i wysiłku, ale jeśli się w to wejdzie, może okazać się, że taki sposób zarabiania będzie bardzo opłacalny.

 

Jak zarobić na przesyłkach kurierskich?

Część z brokerów, m.in. Ebox24.pl proponuje korzystny rodzaj współpracy biznesowej. Dołączając do programu partnerskiego możesz zarobić od 1 zł za każdą zleconą paczkę przez osobę poleconą, nawet do 3% obrotów tej firmy. A to oznacza, że jeżeli polecona przez Ciebie firma wysyła duże ilości listów, paczek i palet, będziesz miał zagwarantowany stały dochód, praktycznie bez żadnego wysiłku. Im więcej poleconych osób, tym oczywiście Twoja prowizja będzie większa.

 

Istnieje wiele sposobów jak zarobić na przesyłkach kurierskich i na efektywne wykorzystanie programów partnerskich. Same polecenia znajomym to najbardziej oczywisty sposób, ale też bardzo ograniczony. Dobry na start, ale jeżeli chcesz zająć się tym na poważnie, warto pomyśleć nad długodystansową strategią pozyskiwania klientów. Jeżeli masz swoją stronę internetową lub blog, możesz tam umieścić link przekierowujący, tak zwany reflink. Po kliknięciu, użytkownik zostaje przekierowany na stronę docelową, jeżeli się zarejestruje, strona zapamiętuje, że konto zostało utworzone z Twojego linku. Każda transakcja wykonana z takiego konta spowoduje automatyczne przekazanie prowizji dla Ciebie.

 

Tanie wysyłanie 

Korzystając z usług brokera kurierskiego Ebox24.pl masz dostęp do najlepszych ofert, pewność rzetelnej obsługi, niskich cen, a teraz także zyskujesz możliwość zarabiania – wejdź, sprawdź i wypróbuj. 

Ebox24.pl - solidny i tani kurier

Program Partnerski eBOX24.pl