Zobacz najpopularniejsze porady

Tanie paczki kurierem z Anglii do Polski

Od czasu, gdy brytyjski rynek otworzył się na nasz kraj, wiele osób wyjechało tam do pracy, a handel i wymiana usług nabrały na znaczeniu. Codziennie tysiące przesyłek kursuje pomiędzy  krajami Nadawcami są osoby prywatne, sklepy i duże przedsiębiorstwa produkcyjne. Paczki z Anglii do Polski to jednak duży wydatek i warto poszukać rozwiązań, dzięki którym oszczędzisz od kilku do nawet kilkudziesięciu procent.

 

Paczki z Anglii do Polski kurierem

Ze względu na spore odległości dzielące oba kraje, przesyłki międzynarodowe wiążą się ze sporymi kosztami i długim terminem dostawy, nawet do 14 dni. Jeżeli to nie jest nic pilnego, taki czas może Cię zadowalać. Problem pojawia się w momencie, gdy chcesz pilnie coś wysłać –  wtedy musisz liczyć się ze słonymi opłatami, jakie żądają sobie przewoźnicy. Ale jeżeli dobrze poszukasz i nie zdecydujesz się na pierwszą lepszą propozycję, może okazać się, że ekspresowe przesyłki będą nawet tańsze od tych standardowych. Zwłaszcza jeśli trafisz akurat na jakąś promocję, a tych jest zadziwiająco dużo.

 

W poszukiwaniu taniego kuriera

Doskonałym sposobem na odnalezienie najtańszej opcji, będzie skorzystanie z wyszukiwarki usług kurierskich i brokerskich. To właśnie tam porównasz i zestawisz oferty wielu firm, działających w internecie i bez najmniejszego problemu wybierzesz tę, najbardziej odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Polecamy także skorzystanie z usług brokera kurierskiego np. Ebox24.pl – to sprawdzony i solidny broker, dysponujący obszerną bazą współpracujących przewoźników. Na jego stronie znajdziesz pełną ofertę, a także sprawdzisz całkowity koszt paczki z Anglii do Polski. Pomocny jest zwłaszcza formularz na stronie głównej, w którym po podaniu wagi, wymiarów paczki i dodatkowych opcji, natychmiast otrzymasz szczegółową wycenę. Bezpośrednio ze strony brokera możesz zamówić odbiór przesyłki z domu lub innego wskazanego miejsca. Ebox24.pl daje możliwość skorzystania z najlepszych ofert i promocji, zwykle niedostępnych dla indywidualnego klienta. Wypróbuj już dziś i zapomnij o drogich przesyłkach zagranicznych. 

Ebox24.pl - solidny i tani kurier

Ebox24.pl wyceń paczkę zagraniczną z Anglii do Polski