Zobacz najpopularniejsze porady

Palety do Rumunii kurierem

Palety do Rumunii kurierem

Relacje biznesowe między Rumunią a Polską są coraz bardziej dynamiczne. Stale rośnie eksport i import ładunków, a firmy z różnych sektorów znajdują w centralnej Europie bardzo ciekawy rynek zbytu dla swoich produktów. Nic więc dziwnego, że poprawia się przewóz palet – Rumunia staje się także atrakcyjnym miejscem dla firm transportowych, więc większość z nich uwzględnia też ten kierunek w swojej ofercie.

Tania paleta do Rumunii

Przesyłki paletowe międzynarodowe są wysyłane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Tych drugich przyciąga atrakcyjna lokalizacja i rozwijająca się gospodarka. Rumunia to kraj o bardzo ciekawym położeniu geograficznym, a swoisty tygiel kultur sprawia również, że wielu przedsiębiorców znajdzie tam miejsce dla swoich produktów czy też usług. Kurierzy natomiast kuszą niskimi cenami oraz szybkim terminem realizacji usług niezależnie od tego, czy wysyła się okazjonalnie, czy też regularnie.

By nadać palety do Rumunii kurierem, wystarczy wypełnić formularz zamówienia online. To intuicyjna procedura, która nie wymaga nawet wyjścia z domu czy pracy. Wpisuje się i wymiary przesyłki, a także kody pocztowe nadawcy i odbiorcy. Wynika to z faktu, iż wybrani przewoźnicy uzależniają koszty od odległości, jaką przesyłka musi pokonać. Wycena palety do Rumunii kurierem zależy także od wybranych opcji dodatkowych. Sam formularz jest także swoistą porównywarką. Pozwala w jednym miejscu zestawić ze sobą oferty różnych przewoźników, a tym samym wybrać najlepszą w danym momencie opcję. Wówczas wystarczy zapłacić, wydrukować list przewozowy i czekać na przyjazd kuriera. Po palety międzynarodowe przyjeżdża kierowca specjalnym samochodem z windą lub podnośnikiem. Nadawca i odbiorca muszą więc pamiętać, by zrobić mu odpowiednio dużo miejsca na podjeździe.

Jak zapakować paletę kurierem?

Wysyłka palety do Rumunii jest szybka i bezproblemowa. W panelu widać nie tylko cenę usługi, ale również prognozowany czas doręczenia. To pozwala zaplanować wysyłkę, a także dopasować opcje dodatkowe. Wysyłka palety za granicę odbywa się na standardowej podstawie Euro. Można również wykorzystać większą platformę o wymiarach 120x100 cm. Wszystko zależy i od wytycznych przewoźnika, i od gabarytów i ciężaru przesyłki. Standardowa paleta jest respektowana przez wszystkich przewoźników. Poza tym stabilizuje ładunek oraz ułatwia transport.

Transport palet Rumunia obejmuje przesyłki o maksymalnej wadze 1200 kg oraz wysokości do 220 cm. Najczęściej przesyłka podróżuje do odbiorcy trzy dni. Wśród popularnych opcji dodatkowych klienci chętnie wybierają ubezpieczenie.

 

A może inne kraje? Palety do Włoch kurieremPalety do Niemiec kurieremPalety do Belgii kurierem

 

Zamów tanio kuriera do palety do Rumunii w Donati24.pl

Donati24 - Tanie przesyłki kurierem Pall-Ex