Zobacz najpopularniejsze porady

Punkty PayBack za kuriera

Firmy kurierskie od zawsze kuszą nas różnymi rodzaju promocjami, zniżkami i kodami rabatowymi, mającymi uatrakcyjnić ofertę. Ale takiej promocji jeszcze nie było. Zapraszamy do zapoznania się z promocją „punkty PayBack za kuriera” – wysyłaj z brokerem Ebox24.pl, zbieraj punkty PayBack i wymieniaj je na nagrody.

 

Promocja, na której sporo zyskujesz

PayBack to znany już od dawna system partnerski, w którym za zakupy w internecie oraz za korzystanie z niektórych usług otrzymujesz określoną liczbę punktów. Każdy zakup, każda wydana złotówka zbliża Cię do atrakcyjnych nagród rzeczowych lub zniżek do wykorzystania w firmach partnerskich. Od teraz, nawet za samą wysyłkę paczki kurierem, otrzymasz punkty. Ebox24.pl to jedyny na rynku broker oferujący taką możliwość. Za każdą wdaną złotówkę otrzymasz 1 punkt. Pamiętaj, że aby skorzystać z promocji musisz mieć aktywne konto.

 

Jak możesz oszczędzać na przesyłkach?

Ebox24.pl daje wiele możliwości na tanie przesyłki krajowe i zagraniczne. Dzięki współpracy z wiodącymi kurierami, jest w stanie wynegocjować atrakcyjne warunki umowy i zniżek dla klientów indywidualnych i biznesowych. W ciągu kilku sekund porównasz ze sobą oferty dostępnych kurierów i wybierzesz tę, najbardziej odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Możesz także skorzystać z okresowych zniżek i kodów rabatowych, a za każdą zleconą wysyłkę otrzymasz punkty, które później możesz wymienić na zakupy, usługi lub nagrody.

 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli już masz konto PayBack, to dysponujesz wszystkim, czego Ci potrzeba. Jeśli nie, musisz się zarejestrować na stronie, ściągnąć aplikację i gotowe – od tej pory zbierasz punkty za zakupy u wszystkich partnerów: Multikino, RTV Euro AGD, PizzaPortal, Hyundai, Inmedio, BP, Orange, Zalando i wielu, wielu innych. Po uzbieraniu określonej liczby punktów, za pomocą aplikacji możesz je wymienić produkty lub usługi oferowane przez partnerów. Punkty PayBack za kuriera to całkowita nowość i miło nam poinformować, że taka możliwość właśnie się pojawiła. Zachęcamy do częstego korzystania z usług brokera.

Ebox24.pl - solidny i tani kurier

Punkty PayBack za kuriera