Zobacz najpopularniejsze porady

Sprawdzony sposób na tanie palety międzynarodowe

Międzynarodowa wysyłka dużych paczek w tzw. paletach wiąże się ze sporymi kosztami i problemami logistycznymi, takimi jak: konieczność umowy z firmą spedycyjną lub stworzenie własnej floty przewozowej. To rozwiązanie sprawdzi się, gdy przedsiębiorca regularnie przewozi duże ilości towarów, ale co w przypadku, jeżeli potrzebujesz jedynie rozwiązanie czasowego? Wtedy najlepiej zgłosić się do kuriera oferującego tanie palety międzynarodowe.

 

Dlaczego warto wysyłać palety kurierem?

Wysyłka palet kurierem opłaca się w przypadku gdy regularnie lub sporadycznie zlecasz przewóz dużej ilości materiałów drobnicowych, lub produktów wielkogabarytowych, przekraczających rozmiary standardowej paczki. Z tego rodzaju usług najczęściej korzystają przedsiębiorcy i sklepy np. internetowe, realizujące większe zamówienia. Tanie palety międzynarodowe znajdują się w ofercie wyspecjalizowanych w tym zakresie przewoźników i warto wiedzieć, że nie każdy kurier może posiadać taką usługę. Wymaga to odpowiednio przystosowanych pojazdów, przeznaczonych do przewozu właśnie takich pakunków. Jednakże firmy kurierskie posiadające taką flotę mogą zaoferować dużo korzystniejsze warunki, niż gdybyśmy się zdecydowali na wynajęcie specjalistycznej firmy spedycyjnej. Z tego prostego względu, iż te drugie bazują głównie na bardzo dużych zamówieniach.

 

Kurier, kurierowi nie równy

Jeśli zastanawiasz się jak w łatwy sposób, bez przeglądania setek ofert i wykonywania dzieciątek telefonów lub maili wybrać najtańszą i najlepszą ofertę, polecamy skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki kurierów Znajdź Kuriera. Dowiesz się tam, które firmy oferują tanie palety międzynarodowe i z którymi przewoźnikami naprawdę warto współpracować.

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich

 

Zobacz również Najtańsze palety krajowe