Zobacz najpopularniejsze porady

Wysyłka pojedynczej palety krajowej

Jeżeli jesteś jednym z przedsiębiorców, zamawiających lub zlecających przesyłki paletowe, doskonale wiesz, że taka usługa wiąże się ze sporymi kosztami. To dużo większe przedsięwzięcie niż zlecanie transportu zwykłych paczek o standardowych rozmiarach. Wysyłka pojedynczej palety krajowej to problem, dla właścicieli firm niedysponujących własnym transportem. Co bardziej się opłaca – wynajęcie specjalistycznej firmy spedycyjnej czy kuriera, a może warto zaufać brokerowi?

 

Wybór przewoźnika ma ogromne znaczenie

To, czy najlepiej zdecydować się na podpisanie kontraktu z firmą spedycyjną, zainwestować we własną flotę pojazdów, czy też wynająć kuriera, zależy od indywidualnych potrzeb, a w szczególności – liczby palet i częstotliwości ich nadawania. Dużym firmom, codziennie obracającym tysiącami ton towarów, najkorzystniej będzie utrzymywać własne pojazdy i to nimi przewozić produkty. Można też związać się z jedną z dużych firm spedycyjnych, oferującą transporty ładunków drobnicowych i całopojazdowych. Z kolei mali przedsiębiorcy, wysyłający pojedyncze palety zdecydowanie powinni rozejrzeć się za innymi rozwiązaniami. Najkorzystniej będzie znaleźć dobrą, rzetelną firmę, zajmującą się przesyłką palet krajowych.

 

Wśród wielu ofert niełatwo znaleźć tę najkorzystniejszą. Dlatego, jeśli zależy Ci na naprawdę korzystnej umowie, warto zwrócić się do brokera kurierskiego Ebox24.pl. To właśnie tam znajdziesz najlepszych kurierów, udostępniających wysyłkę pojedynczych palet krajowych. Broker tym się różni od kuriera, że ma podpisane umowy z wieloma firmami i jest w stanie wynegocjować najkorzystniejsze warunki, na których zyskuje każda ze stron – zarówno przewoźnik, jak i firma zlecająca transport palety. To także bezpieczeństwo, pewność wysokiej jakości usługi, szybkość reakcji i dostęp do dodatkowych opcji, niemożliwych do uzyskania dla klienta indywidualnego.

 

Korzystając z usług brokera, wysyłka pojedynczej palety krajowej jest znacznie bardziej opłacalna, dlatego polecamy sprawdzić i przetestować Ebox24.pl – stronę, na której uzyskasz więcej informacji. 

Ebox24.pl - solidny i tani kurier

Tanie palety kurierem na Ebox24.pl

 

Zobacz też: Międzynarodowa i krajowa spedycja drogowa