Zobacz najpopularniejsze porady

Palety do Anglii kurierem

Palety do Anglii kurierem

Pomimo wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej w dalszym ciągu jest to silna i znacząca gospodarka. Anglia to jeden z ważniejszych kierunków emigracji zarobkowej Polaków. Wielu rodaków również się tam kształci, zakłada firmy. Stale rośnie również eksport i import towarów. Współpracę nawiązują zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i giganci na rynku, a większość z nich wybiera wysyłkę palet do Anglii kurierem jako jedną z najtańszych i najpewniejszych opcji.

Jak wysłać tanią paletę do Anglii?

Palety kurierem do Anglii mogą wysyłać tylko klienci biznesowi. W ten sposób zapewniają oni stały przepływ towarów. To usługi zarówno okazjonalne, jak i regularne, a dzięki temu świetnie odpowiadają na potrzeby wszystkich nadawców i odbiorców. Co istotne, paleta do Anglii kurierem jest przewożona szybko i tanio. Dzięki temu jest to najbardziej konkurencyjna opcja na rynku.

Przesyłki paletowe międzynarodowe są wybierane najczęściej przy transporcie ciężkich i dużych ładunków, których nie można wysłać paczką oraz tradycyjną pocztą. Na każdym etapie kierowcy dokładają starań, by przewieźć przesyłkę bezpiecznie. Na podstawie można umieścić nawet rzeczy o nieforemnym kształcie, delikatne, podatne na uszkodzenia. Zawsze trzeba przy tym pamiętać, że palety międzynarodowe muszą być przygotowane zgodnie z wytycznymi przewoźnika. Poza tym nie mogą zawierać towarów zabronionych w transporcie. Ich lista wynika z międzynarodowych i krajowych przepisów oraz restrykcji przewoźnika.

Transport palet – Anglia

Przewóz palet Anglia odbywa się na standardowych podstawach Euro o wymiarach 120x80 cm oraz na większych podstawach 120x100 cm lub półpaletach 80x60. Zawsze trzeba platformę dobrać do wielkości oraz ciężaru ładunku.

By wysłać palety do Anglii kurierem, należy wypełnić formularz online. Poza tym, że jest to miejsce, w którym zamawia się usługi, to w ten sposób można porównać oferty różnych przewoźników i znaleźć optymalną opcję. Okazuje się, że wysyłka palety za granicę nie jest ani skomplikowana, ani droga. Wystarczy wpisać podstawowe parametry palety do Wielkiej Brytanii w odpowiednie miejsca. Poza tym będziemy musieli podać kody pocztowe nadawcy i odbiorcy oraz możemy wybrać opcje dodatkowe takie jak na przykład transport ładunków niebezpiecznych ADR czy też ubezpieczenie. Niektórzy przewoźnicy uzależniają ceny usługi transportowej palet od odległości, jaką przesyłka musi pokonać. Do Anglii można wysłać palety o maksymalnej wadze do 1200 kg oraz do wysokości 220 cm, a zlecenie jest realizowane w czasie 9 dni. Co istotne, są to usługi tylko dla firm.

 

A może inne kraje? Palety do Rumunii kurieremPalety do Włoch kurieremPalety do Niemiec kurierem

 

Zamów tanio kuriera do palety do Rumunii w Donati24.pl

Donati24 - Tanie przesyłki kurierem Pall-Ex