Zobacz najpopularniejsze porady

Przesyłki zagraniczne – tanio i pewnie

Żyjemy w czasach, gdy przesyłki do Anglii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, czy nawet odleglejszych krajów są na porządku dziennym. Każdy z nas, chociaż raz zamawiał lub wysyłał coś zagranicę i wie doskonale, że taka usługa wiąże się ze sporymi kosztami. Nie tylko odległość gra tu zasadniczą rolę, ale także: czas, wielkość pakunku lub palety, opłaty paliwowe i wiele innych czynników. Dlatego, jeśli chcesz wysyłać paczki zagraniczne tanio i pewnie, skorzystaj z usług brokera kurierskiego, gwarantującego najlepszą ofertę na rynku.

 

Jak znaleźć kuriera z tanimi przesyłki zagranicznymi?

Czy na samą myśl o konieczności zamówienia czegoś z zagranicy lub wysłania przesyłki międzynarodowej boli Cię serce i nerwowo sprawdzasz stan swojego konta? Znamy to i wiemy, że  koszty mogą być spore, zwłaszcza jeżeli chcesz wysłać lub zamówić większą ilość towaru. Istnieje jednak kilka, sprawdzonych rozwiązań na tańsze przesyłki bez straty na jakości usług.

 

Na początku warto oczywiście rozejrzeć się za firmami, które umożliwiają międzynarodowy transport w korzystnych cenach. Z łatwością dokonasz tego w porównywarce Znajdź Kuriera. Możesz także odwiedzić jedną ze stron oferującą kody rabatowe lub na własną rękę poszukać zniżek. To jednak zajmuje sporo czasu i wymaga przynajmniej podstawowej wiedzy, gdzie tego szukać. Sprawdzi się to zresztą tylko wtedy, gdy zlecasz niewielką liczbę paczek.

 

W przypadku, gdy prowadzisz firmę, sklep internetowy lub inną działalność, wymagającą zlecania bądź zamawiania częstych przesyłek międzynarodowych, najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług brokera takiego, jak Ebox24.pl.

 

Dlaczego warto skorzystać z pośrednictwa brokera kurierskiego?

Broker zapewnia bezpieczeństwo zarówno Tobie, jak i firmie kurierskiej. To pośrednik, który ma podpisane umowy z wieloma przewoźnikami, dlatego jest w stanie negocjować najkorzystniejsze warunki i zniżki, niedostępne dla indywidualnego klienta. Dodatkowo w razie pojawienia się problemów, w Twoim imieniu zajmie się wszystkimi formalnościami i załatwi sprawę szybciej niż gdybyś występował samodzielnie. 

Ebox24.pl - solidny i tani kurier

Zobacz licencję Ebox24.pl na pośrednictwo w transporcie krajowym i zagranicznym

 

Zobacz też: Spedycja i Fracht morski