Zobacz najpopularniejsze porady

Palety do Francji kurierem

Palety do Francji kurierem

Francja to nie tylko atrakcyjne turystycznie miejsce. To także silny partner gospodarczy Polski. To państwo, do którego emigruje wielu rodaków w poszukiwaniu lepszej pracy lub też na przykład w celach edukacyjnych. Wielu z nich zostaje tam na stałe i także zakłada swoje firmy. Stale rośnie więc wymiana handlowa, eksport i import, a także ilość przesyłek paletowych międzynarodowych, które przemierzają drogi między państwami. Usługi przewoźników są dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych, więc bez problemu można znaleźć najlepszą i najtańszą opcję.

Transport palet – Francja

Transport palety do Francji kurierem to najlepsza opcja. Skutecznie konkuruje z tradycyjną pocztą i świetnie sprawdza się przy przewozie przesyłek dużych, ciężkich, o nieregularnej formie lub tych wymagających specjalnej obsługi. Przewoźnych stale rozbudowują ofertę i dzięki temu wysyłka palety za granicę jest bezproblemowa, szybka i atrakcyjna cenowo, a usługi są realizowane z najwyższą starannością.

Paleta to charakterystyczna postawa, która doskonale sprawdza się w przewozie wymagających ładunków. Przede wszystkim stabilizuje przesyłkę oraz ułatwia załadunek i rozładunek. Tym samym minimalizuje się ryzyko uszkodzenia palety międzynarodowej w czasie transportu. Warto pamiętać o tym, że każda przesyłka musi być zapakowana zgodnie z wytycznymi przewoźnika. Nie wolno również pakować ładunków zabronionych w transporcie. Paleta do Francji może mieć wymiary 120 x 80 centymetrów. To standardowa podstawa Euro, która jest respektowana przez wszystkich przewoźników. Klienci mogą również wysyłać półpalety o wymiarach 80x60 cm. Za każdym razem platformę należy dopasować do specyfiki ładunku.

Jak wysłać tanią paletę do Francji kurierem?

Wysyłka palety do Francji rozpoczyna się od wypełnienia formularza zamówienia, który jest dostępny na stronie internetowej. W ten sposób najszybciej można również porównać oferty różnych kurierów i wybrać tę najbardziej interesującą. Dla wielu osób priorytetem będzie cena, a dla innych opcje dodatkowe czy prognozowany czas doręczenia. W formularzu wpisuje się podstawowe parametry palety takie jak waga czy wymiary. Należy także podać kody pocztowe nadawcy i odbiorcy. Wynika to z faktu, że niektórzy przewoźnicy uzależniają wycenę także od odległości, jaką przesyłka musi pokonać. W formularzu można również wybrać opcje dodatkowe. Powodzeniem cieszy się ubezpieczenie czy ADR – transport materiałów niebezpiecznych. To one sprawiają, że usługi transportowe palet są doskonale dopasowane do potrzeb. W większości przypadków są dodatkowo płatne. Nie zapłacimy natomiast za moduł śledzenia przesyłki. A to pozwala sprawdzić, kiedy paleta kurierem zostanie dostarczona do odbiorcy.

Po wypełnieniu formularza zostaną przedstawione oferty tych firm, które zajmują się przewozem palet Francja. Tego rodzaju przesyłki są przewożone w systemie rampa-rampa i przyjeżdżają po nie kierowcy specjalnymi samochodami z windą lub podnośnikiem. Trzeba więc pamiętać, by przygotować odpowiednio dużo miejsca na podjeździe. Przewoźnicy dostarczają przesyłki do Francji o maksymalnej wadze 1000 kg i wysokości 210 cm. Paleta kurierem podróżuje średnio siedem dni.

 

A może inne kraje? Palety do Hiszpanii kurieremPalety do Anglii kurieremPalety do Rumunii kurierem

 

Dedykowany transport ekspresowy do Francji

Dedykowany transport ekspresowy do Francji lub z Francji może być znacznie tańszy od standardowej oferty kurierskiej. Jeśli wysyłasz często lub wysyłasz wiele przesyłek na raz, sprawdź ofertę shipplace.eu. Otrzymasz natychmiastową wycenę online w naszym serwisie: dedykowany transport ekspresowy. Oferujemy możliwość transportu ekspresowego dedykowanym transportem. Przewozimy palety dowolnych rozmiarów oraz wagi. Jeśli wysyłasz kilka na raz skontaktuj się po atrakcyjną wycenę transportu ekspresowego do Francji. Z Shipplace.eu masz zawsze kontakt z doświadczonym spedytorem i kontrolujesz pozycję swojego transportu.