Zobacz najpopularniejsze porady

Palety do Hiszpanii kurierem

Palety do Hiszpanii kurierem

Półwysep Iberyjski to miejsce najlepsze na urlop. Hiszpania kusi ogromną różnorodnością, kolorami, aromatyczną kuchnią i oczywiście muzyką. Oczywiście kraj ma turystom wiele do zaoferowanie, ale niezmiennie przyciąga także przedsiębiorców. Wielu Polaków pracuje tam na stałe lub sezonowo, a nasze firmy nawiązują współpracę z lokalnymi. To wpływa na stały wzrost eksportu i importu, a tym samym ilość wysyłanych palet do Hiszpanii. W ten sposób są przewożone ładunki duże, ciężkie oraz wymagające specjalnej obsługi.

Jak wysłać paletę do Hiszpanii?

Palety do Hiszpanii kurierem są wysyłane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dla tych drugich szybkie i regularne doręczenia są często podstawą prowadzonej działalności. I dlatego szczególnie uważnie wybierają usługi transportowe palet, zwracając uwagę i na jakość usług, i na ceny. Te łatwo można sprawdzić, wypełniając formularz zamówienia online. Staje się on swoistą porównywarką, która pokazuje, w jakiej firmie paleta kurierem zostanie przewieziona najszybciej i najtaniej. W panelu można również wybrać opcje dodatkowe z całego katalogu. One w większości są płatne, ale pozwalają dopasować usługę do indywidualnych potrzeb.

Aby wysłać paletę do Hiszpanii kurierem, wystarczy wypełnić formularz. W odpowiednie miejsca wpisuje się kody adresowe nadawcy i odbiorcy oraz parametry przesyłki takie jak jej waga i wymiary. Właśnie te elementy wpływają na wycenę oraz prognozowany termin doręczenia. Przesyłki paletowe międzynarodowe oczywiście muszą być przygotowane zgodnie z wytycznymi przewoźnika, a ładunek powinien być odpowiednio zabezpieczony. To gwarantuje, że całość dotrze do adresata w stanie nienaruszonym. Transport palet Hiszpania podlega również pewnym ograniczeniom. Nie wolno wysyłać towarów zabronionych na mocy krajowych i międzynarodowych przepisów oraz restrykcji samego przewoźnika.

Tani przewóz palet Hiszpania

Do Hiszpanii można wysłać paletę kurierem na standardowej platformie. Ułatwia to transport i jest honorowane przez wszystkich przewoźników. Najlepiej sprawdzają się podstawy Euro o wymiarach 120x80 centymetrów lub półpalety (80x60 cm). Wybór konkretnej opcji zależy od wielkości oraz ciężaru ładunku. Platforma ułatwia załadunek, stabilizuje przesyłkę oraz zapewnia jej bezpieczeństwo. Szczególnie sprawdza się przy wysyłce palety za granicę z rzeczami delikatnymi i nieforemnymi.

Palety międzynarodowe do Hiszpanii mogą ważyć do 1000 kilogramów oraz mieć wysokość do 210 centymetrów. Tego typu przesyłka zostanie dostarczona w terminie około 8 dni. Na ten czas oraz na koszty będą wpływać też wybrane opcje dodatkowe takie jak transport materiałów niebezpiecznych ADR czy ubezpieczenie. Warto także pamiętać, że po paletę do Hiszpanii przyjedzie specjalnym samochodem z windą lub podnośnikiem. Należy mu w związku z tym przygotować miejsce na podjeździe.

 

A może inne kraje? Palety do Anglii kurieremPalety do Rumunii kurieremPalety do Włoch kurierem

Dedykowany transport ekspresowy do Hiszpanii

Dedykowany transport ekspresowy do Hiszpanii lub z Hiszpanii może być znacznie tańszy od standardowej oferty kurierskiej. Jeśli wysyłasz często lub wysyłasz wiele przesyłek na raz, sprawdź ofertę shipplace.eu. Otrzymasz natychmiastową wycenę online w naszym serwisie: dedykowany transport ekspresowy. Oferujemy możliwość transportu ekspresowego dedykowanym transportem. Przewozimy palety dowolnych rozmiarów oraz wagi. Jeśli wysyłasz kilka na raz skontaktuj się po atrakcyjną wycenę transportu ekspresowego do Hiszpanii. Z Shipplace.eu masz zawsze kontakt z doświadczonym spedytorem i kontrolujesz pozycję swojego transportu.

Shipplace.eu