Zobacz najpopularniejsze porady

Palety do Holandii kurierem

Palety do Holandii kurierem

Holandia kojarzy się z rowerami, serami, pięknymi terenami i charakterystyczną architekturą. To również jedna z najprężniej rozwijających się europejskich gospodarek, a to sprawia, że wielu Polaków emigruje tam w celach zarobkowych. Są też i tacy, którzy zakładają tam firmy. Z roku na rok rośnie ilość wysyłanych do Niderlandów palet kurierem. Tym samym zwiększa się eksport i import oraz zacieśnia się stale współpraca biznesowa. W ofercie wielu przewoźników można znaleźć rozwiązania, które można dopasować do swoich potrzeb. Kurierzy dokładają również starań, by paleta do Holandii była dostarczona w jak najkrótszym czasie i oczywiście w doskonałym stanie.

Jak wysłać tanią paletę do Holandii kurierem?

Palety do Holandii kurierem wysyłają klienci indywidualni oraz biznesowi. Niektórzy zlecają takie usługi okazjonalnie, a dla wielu z nich są one podstawą prowadzonej działalności. Wtedy szczególnie zwraca się uwagę na terminowość doręczeń oraz niskie ceny. Przewóz palet Holandia realizowany jest na standardowej Europalecie o wymiarach 120x80 centymetrów lub półpalecie (80x60 cm). Tego typu podstawy sprawdzają się w transporcie międzynarodowym, ponieważ są honorowane przez wszystkich przewoźników. Zawsze trzeba wybrać odpowiednią podstawę do wielkości i ciężaru ładunku.

Przy przygotowywaniu palety międzynarodowej należy postępować zgodnie w wytycznymi przewoźnika. Nie można pakować towarów zabronionych w transporcie, które są wymienione w przepisach krajowych i unijnych. Warto więc zawsze sprawdzić regulamin konkretnego przewoźnika, zanim wyśle się przesyłki paletowe międzynarodowe. Na charakterystycznej platformie nadaje się najczęściej rzeczy ciężkie, duże, o nieforemnym kształcie, wymagające dodatkowej stabilizacji.

Transport palet – Holandia

By wycenić wysyłkę palety za granicę, należy wypełnić formularz zamówienia. Na tej podstawie zostaną przedstawione oferty różnych przewoźników wraz z prognozowanym czasem doręczenia oraz kosztami. W ten sposób w jednym miejscu otrzymuje się dostęp do szeregu kurierów, którzy zajmują się usługami transportowymi palet. W specjalne miejsca formularza wpisuje się podstawowe dane przesyłki takie jak jej waga i wymiary. Trzeba również podać kody pocztowe nadawcy i odbiorcy, ponieważ w wielu przypadkach kurierzy także od odległości, jaką przesyłka musi pokonać, uzależniają wycenę. W panelu zamówienia można także wybrać opcje dodatkowe takie jak na przykład ubezpieczenie czy transport materiałów niebezpiecznych ADR. Pozwalają one jednak dostosować transport do swoich potrzeb.

Wysyłka palety do Holandii jest możliwa dla przesyłek o maksymalnej wadze 1000 kilogramów oraz wysokości do 210 cm. Są one dostarczane zazwyczaj w ciągu pięciu dni, a ich trasę można śledzić w funkcjonalnym module online.

 

A może inne kraje? Palety do Francji kurieremPalety do Hiszpanii kurieremPalety do Anglii kurierem

 

Zamów tanio kuriera do palety do Rumunii w Donati24.pl

Donati24 - Tanie przesyłki kurierem Pall-Ex