Zobacz najpopularniejsze porady

Jak zwrócić towary do H&M

Jak zwrócić towary do H&M

 

Sieć sklepów H&M to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek. Swoją popularność zawdzięcza bogatej ofercie odzieży damskiej, męskiej, młodzieżowej, dziecięcej i niemowlęcej oraz butów, dodatków i artykułów wyposażenia wnętrz. Poza doskonałą jakością i atrakcyjnymi cenami H&M to kwintesencja tego, co modne, popularne i wyjątkowe. I dlatego właśnie wybierany jest przez kolejne pokolenia pań i panów. Bez problemu również zwrócimy towar H&M, jeśli z jakichkolwiek powodów nie spełnił naszych oczekiwań.

Jak zrezygnować z zamówienia H&M?

Klient może anulować zamówienie w H&M lub zrezygnować z niego w ciągu 30 dni od momentu odbioru przesyłki. Jeśli transakcja została opłacona wcześniej, koszty zostaną zwrócone wraz z opłatami za standardową dostawę. Warto przy tym pamiętać, że H&M nie zwraca kosztu przesyłki zwrotnej w wysokości 3,90 zł, a także kosztów zwrotu zamówienia do sklepu stacjonarnego. Poza tym sklep nie zwróci kosztów dostawy, jeśli klient zwróci tylko niektóre towary z zamówienia H&M.

Opcja bezpłatnego zwrotu towaru jest dostępna dla członków Klubu. Nie zapłacimy również za oddanie produktów w sklepie stacjonarnym H&M.

Jak zwrócić towar H&M?

Klient, który chce dokonać zwrotu H&M, powinien poinformować o tym fakcie pisemnie. Można na przykład odesłać dołączony do zamówienia formularz zwrotu. Dobrym sposobem jest również skontaktowanie się z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie pod numerem 800 999 888 lub na czacie. Formularz zwrotu jest dostępny również na stronie internetowej H&M

Sklep internetowy H&M - Zwroty

Zwrot zakupów w sklepach stacjonarnych H&M

W ciągu 30 dni od daty dostarczenia przesyłki możemy dokonać zwrotu produktów zakupionych online w H&M także w sklepie stacjonarnym. Należy przy tym okazać potwierdzenie zakupu załączanego do paczki. Poza tym ubrania oraz dodatki zwracane do H&M nie mogą być uszkodzone, zabrudzone, uprane, zmodyfikowane ani noszone. Muszą posiadać wszystkie metki i etykiety. Produkty z działu H&M HOME zwrócić można tylko w sklepie stacjonarnym, który taką sekcję posiadają. Wykluczone ze zwrotów są również kolekcje specjalne, meble, oświetlenie i kosmetyki.

Zwrot H&M kurierem

Zwrot H&M może być wysłany za pośrednictwem kuriera DHL. Wystarczy oderwać formularz zwrotu i wpisać kod, który jest odpowiedni dla powodu, z jakiego oddajemy produkty. Spakuj formularz zwrotu H&M oraz ubrania do opakowania, w którym dostarczono zamówienie. Na stronie DHL wypełnij formularz zamówienia odbioru przesyłki zwrotnej. Sprawdź dokładnie, czy podałeś prawidłowy numer konta na swoim profilu klienta.

Analogicznie postępuj, gdy zdecydujesz się dokonać zwrotu H&M z wykorzystaniem paczkomatów InPost. By nadać paczkę użyj dziesięciocyfrowego kodu zwrotu lub zeskanuj kod kreskowy z etykiety. Zachowaj również numer zamówienia, który może być potrzebny, gdy będziesz chciał skontaktować się z Działem Obsługi Klienta H&M.

Adres zwrotów H&M

Paczkę ze zwrotem H&M można wysłać również pocztą lub kurierem na adres:

H&M Hennes & Mauritz Logistic SP z.o.o. / ARVATO 

Logistics Park Sosnowiec - Pieńki 
ul. Przemysłowa 12,
95-010 Sosnowiec / Stryków,
Poland

Jeśli szukasz atrakcyjnych ofert kurierów, skorzystaj z naszej wyceny.

Zwroty płatności z H&M

Jeśli dokonywaliśmy płatności online za zakupy, to zwrot środków przez H&M nastąpi w taki sam sposób. W przypadku płatności gotówką przy odbiorze, sklep dokona przelewu na konto, które jest podane w panelu klienta. Warto przed dokonaniem zwrotu H&M sprawdzić na swoim koncie, czy dane są prawidłowe.

Wyceń paczkę do H&M na naszej stronie:

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich