Zobacz najpopularniejsze porady

Zwrot urządzeń do Netii

Zwrot urządzeń do Netii

Jednym z najpopularniejszych dostawców rozwiązań cyfrowych i informatycznych jest Netia. To propozycje szyte na miarę mniejszych oraz większych przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Przede wszystkim w pakietach Netii znaleźć można usługi internetu oraz telewizji, a to doskonała podstawa pracy, nauki i rozrywki. Abonenci muszą jedynie pamiętać o tym, że po zakończonej lub rozwiązanej umowie sprzęt trzeba oddać Netii, ponieważ otrzymali go w ramach dzierżawy na określony czas.

Termin zwrotu urządzeń Netii

O tym, w jakim terminie należy oddać urządzenia do Netii, mówi podpisana umowa oraz regulaminy. Tam również zawarte są informacje o warunkach zwrotu. Sprzęt Netii należy odesłać bezpośrednio do operatora. Abonenci mają na to 14 dni od zakończenia lub rozwiązania umowy. Jeśli z jakichkolwiek powodów ten termin zostanie przekroczony, klienci mogą spodziewać się obciążenia dodatkowymi kosztami. Klient płaci również za dostarczenie sprzętu do Netii.

Przygotowanie przesyłki ze zwrotem Netii

Zawracany sprzęt Netii musi być zapakowany w taki sposób, by nie został uszkodzony na żadnym etapie transportu. Poza tym trzeba pamiętać, że w przesyłce muszą się znaleźć wszystkie elementy, które były oryginalnie dołączone do urządzeń. Oprócz dekoderów i modemów zapakować więc trzeba kable, zasilacze, karty, przejściówki i pozostałe dodatki. Przesyłkę ze zwrotem Netii można wysłać pocztą lub z pośrednictwem taniego kuriera.

Netia – adres zwrotów

Paczkę ze zwrotem Netii należy wysłać na adres:

Magazyn Centralny Grupy Netia, IPS
Inwestorów 13,
39-300 Mielec

Warto pamiętać, że salony stacjonarne Netii nie przyjmują zwrotów urządzeń. W paczce warto umieścić również protokół zwrotu, w którym wyszczególnia się wszystkie spakowane elementy oraz określa się ich stan. W wybrane miejsca wpisuje się także numer abonenta oraz dane adresowe.

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich