Zobacz najpopularniejsze porady

Jak zwrócić sprzęt do Multimedia?

Jak zwrócić sprzęt do Multimedia?

Multimedia to jeden z popularnych dostawców usług telewizji cyfrowej i analogowej. Ponadto oferuje również podłączenie internetu szerokopasmowego oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. Wiele usług jest zamawianych w pakietach, co jest tańsze i pozwala lepiej zarządzać multimediami w domu czy w firmie. W ofercie znaleźć można również szereg dodatkowych propozycji takich jak na przykład wypożyczalnia filmów, internet bezprzewodowy, VOD oraz kanały premium - HBO, HBO GO, CANAL+. Warto pamiętać, że analogicznie do innych tego typu usług przy rozwiązaniu umowy lub jej zakończeniu będziemy musieli zwrócić sprzęt do Multimedia, który otrzymaliśmy.

Zwrot sprzętu do Multimedia

Sprzęt, który niejako dzierżawiliśmy na czas umowy z Multimedia, należy zwrócić po rozwiązaniu lub zerwaniu umowy. W przypadku innych powodów warto się skontaktować bezpośrednio z biurem obsługi klienta pod numerem telefonu 244-244-244 lub też drogą elektroniczną.

multimedia zwroty

Termin zwrotu sprzętu do Multimedia Polska

W podpisanej przez klienta umowie znajduje się informacja o tym, że ma on obowiązek zwrócić sprzęt do Multimedia w ciągu trzech dni od momentu jej rozwiązania lub wygaśnięcia. Może się jednak zdarzyć, że strony uzgodnią inny termin.

Gdzie dostarczyć sprzęt Multimedia Polska?

Operator nie umożliwia odesłania sprzętu do żadnego ze stacjonarnych punktów. Urządzenia należy oddać osobiście w placówce Multimedia. Ich listę można znaleźć na stronie internetowej operatora. Pracownik ma obowiązek pokwitować odbiór sprzętu, co jest jedynym dowodem, że dopełniliśmy formalności, a towar nie był zniszczony.

Zwrot sprzętu w punktach stacjonarnych

Przede wszystkim firma podkreśla, że zwrot urządzeń w punkcie stacjonarnym Multimedia daje klientom potwierdzenie wykonania zobowiązania. Warto taki dokument przechowywać przez kilka miesięcy, by w przypadku jakichkolwiek problemów mieć dowód. 

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich

 

Interesują Cię metody zwrotów innych popularnych firm? Sprawdź też: