Zobacz najpopularniejsze porady

Jak zwrócić towar w OleOle?

Jak zwrócić towar w OleOle?

W ofercie sklepu OleOle znaleźć można urządzenia RTV i AGD takie jak telewizory, komputery, smartfony, sprzęt fotograficzny i różnego rodzaju akcesoria. Poza tym marka proponuje narzędzia, sprzęt sportowy oraz armaturę. Dzięki temu że funkcjonuje w Internecie, może proponować klientom niezwykle atrakcyjne ceny i dlatego właśnie cieszy się zaufaniem klientów. Kuszą również pakiety promocyjne oraz raty 0%. Choć sklep działa w sieci, to w kraju rozlokowanych jest szereg punktów odbioru, w których można przejąć produkty. Bez problemu można również zwrócić towar do OleOle zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zwroty OleOle

Zakupy zrobione w internecie można zwrócić do OleOle. Konsument ma 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podawania powodów. Klient będzie ponosić jedynie koszty określone w Ustawie jeśli wybrał inny niż najtańszy sposób odesłania przesyłki, który jest oferowany przez sklep. Trzeba pamiętać, że zwrot w OleOle będzie przysługiwać tylko wówczas, gdy towary nie zostały zakupione w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Serwis www OleOle

Jak oddać zakupy w OleOle?

Sklep internetowy OleOle zaleca, by zwrot zgłosić za pomocą formularza elektronicznego. Dzięki temu cała procedura jest szybsza. Trzeba zalogować się na swoje konto w sklepie internetowym i w zakładce "Zwrot Towaru" obok konkretnego produktu wypełnić formularz zwrotu OleOle. Przesyłkę najlepiej wysłać kurierem po wcześniejszym zapakowaniu zgodnie z instrukcją. Warto skorzystać z formularza zamówienia dostępnego na naszej stronie internetowej. Atrakcyjne ceny praz szereg opcji dodatkowych sprawiają, że klienci chętnie wybierają sprawdzonych przewoźników. Do paczki warto również włożyć odręcznie napisane oświadczenie o odstąpieniu od umowy z OleOle. Może ono dotyczyć zarówno produktów, jak i usług. Wzór oświadczenia dostępny jest na stronie internetowej sklepu. 

Jak przygotować paczkę ze zwrotem OleOle?

Paczkę ze zwrotem OleOle należy przygotować w taki sposób, by nie została ona uszkodzona na żadnym etapie transportu. Szczególną uwagę należy zwrócić na zabezpieczenie delikatnych rzeczy. Przesyłkę należy wysłać kurierem lub za pośrednictwem poczty na podany adres sklepu internetowego.

Adres zwrotów OleOle?

Paczkę ze zwrotem do OleOle należy wysyłać na adres:

Euro-net Sp. z o.o.
Sklep internetowy OleOle
„ODSTĄPIENIE OD UMOWY”
ul. Parzniewska 18
05-800 Pruszków
Magazyn 1

Magazyn jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 21:00

Zwrot pieniędzy od OleOle

Sklep internetowy OleOle dokłada starań, by jak najszybciej odesłać klientowi pieniądza za zwrócony towar. Przelew jest realizowany w ciągu 14 dni przy użyciu takich samych metod, jakie zostały użyte przez konsumenta w pierwotnej transakcji. Klient oczywiście może określić inny sposób. Konsument otrzyma również fakturę korygującą OleOle. 

Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Co to jest zmniejszenie wartości towaru?

OleOle zastrzega sobie prawo do tego, by obciążyć klienta za zmniejszenie wartości towaru, które wynika z korzystania z niego w inny sposób niż było to konieczne do sprawdzenia działania czy też cech przedmiotu. Poza tym taka procedura może być uruchomiona również wówczas, gdy konsument rozpoczął korzystanie z usług dodatkowych takich jak na przykład ubezpieczenie. Zostanie więc obciążony proporcjonalną opłatą za okres do odstąpienia od umowy sprzedaży produktu. Jeśli klient dokonuje zwrotu w OleOle, to zakończeniu ulegają również powiązane umowy dodatkowe.

Kontakt z OleOle

Jeśli masz pytania i wątpliwości, skontaktuj się z OleOle. Centrum Obsługi Klienta działa siedem dni w tygodniu pod numerem 812 812 812 w:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 18:00
Niedziela: 9:00 - 18:00

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich