Zobacz najpopularniejsze porady

Jak zwrócić zakupy w born2be?

Jak zwrócić zakupy w born2be?

Polska platforma sprzedażowa born2be.pl działa online i oferuje przede wszystkim damskie, męskie i dziecięce oraz odzież w stylu smart casual, casual i sportową. To kolekcje dedykowane przede wszystkim młodym i aktywnym osobom, które chcą śmiało podążać za trendami, podkreślając jednak swój indywidualny styl. Dzięki temu można wyglądać modnie i czuć się wygodnie, a atrakcyjne ceny są dodatkowym i bardzo istotnym argumentem, by właśnie na tej stronie zarobić zakupy. Jeśli jakiś produkt nie spełni twoich oczekiwań, bez problemów zrobisz zwroty born2be.pl.

Zwroty born2be.pl

Intuicyjny interfejs oraz proste procedury sprawiają, że szybko i bez problemów można w born2be.pl zwrot zrobić. Mamy na to 30 dni od dnia dostarczenia przesyłki. To zdecydowanie więcej niż przewiduje prawo, a tym samym klienci mogą się na spokojnie zastanowić, czy chcą odstąpić od umowy z born2be.pl niezależnie od przyczyny. Warto pamiętać o tym, że w przypadku zamówienia większej ilości rzeczy przy zwrocie należy je nadać jedną paczką.

Jak odstąpić od umowy z born2be.pl?

Sam zwrot born2be.pl wymaga formy pisemnej. W każdej przesyłce ze sklepu znaleźć można formularz. Poza tym znajdziemy go również w wiadomości e-mail, którą otrzymaliśmy z potwierdzeniem zamówienia. Należy go wypełnić, choć nie musimy podawać powodu rezygnacji z zakupów. Formularz zwrotu born2be.pl należy zapakować do przesyłki razem z produktami. Warto je zapakować w oryginalne opakowania takie jak kartony czy foliowe worki. Co istotne, do każdego z wysyłanych produktów należy dołączyć osobny druk.

Zwroty born2be

Jak przygotować paczkę ze zwrotem born2be.pl?

born2be.pl zwroty przyjmuje, jeśli dotarły one w nienaruszonym stanie. Należy wiec przesyłkę zapakować w taki sposób, by nie uległa ona zniszczeniu na żadnym etapie transportu. Paczkę możesz wysłać za pośrednictwem poczty lub korzystając z usług taniego kuriera. Warto w tym wypadku skorzystać z wyceny, jaką znajdziesz na naszej stronie.

Adres zwrotów born2be.pl

Paczkę ze zwrotem born2be.pl należy wysłać na adres:

born2be.pl – Centrum Logistyczne
Aleja Krakowska 140A,
05-552 Marysin

Sklep nie przyjmuje przesyłek nadanych za pobraniem lub za pośrednictwem paczkomatu. W przypadku, gdy nie dołączymy formularza zwrotu born2be.pl do paczki, możemy dosłać go mailem na adres info@born2be.pl.

Zwrot pieniędzy od born2be.pl

Pieniądze za zwrot born2be.pl wypłaca w terminie do 14 dni kalendarzowych od momentu odebrania przesyłki w magazynie. Poprzez SMS oraz e-mail zostaniemy również poinformowani o zatwierdzeniu zwrotu towaru i należności. Pieniądze od born2be.pl są zwracane w analogiczny sposób do tego, jak płaciliśmy za zakupy. W przypadku płatność przy odbiorze należność wpłynie na konto wskazane na formularzu odstąpienia od umowy born2be.pl.

Jeśli zależy nam na wymianie produktu w born2be.pl, musimy dokonać zwrotu, a następnie zamówić inny rozmiar, kolor czy wzór w kolejnych zakupach.

Jak reklamować produkty born2be.pl?

W przypadku wad ukrytych produktów możemy je reklamować w born2be.pl. Wystarczy wysłać zdjęcia towaru oraz opis wady na adres info@born2be.pl. W mailu musi się również pojawić numer zamówienia. Następnie musimy czekać na kontakt Biura Obsługi Klienta born2be.pl. Otrzymamy instrukcję dotyczącą dalszych kroków w reklamacji.

Cały proces reklamacji born2be.pl trwa zazwyczaj do 14 dni kalendarzowych od dnia doręczenia paczki na magazyn. Jeśli zostanie odrzucona, sklep odeśle produkt wraz z uzasadnieniem. 

 

Wyceń paczkę ze zwrotem towarów w sklepach born2be.pl