Zobacz najpopularniejsze porady

Jak zwrócić towary do Bershka?

Jak zwrócić towary do Bershka?

 

Bershka to jedna z najpopularniejszych sieciówek. Oferuje odzież dedykowaną przede wszystkim młodszych klientów, którzy szczególnie cenią modowe nowinki. Marka Bershka powstała w 1998 roku i stale cieszy się dużym zaufaniem. Po najmodniejsze sukienki, spodnie, spódnice, jeansy, topy i wiele innych propozycji chętnie sięgają kolejne pokolenia, a dodatki takie jak buty, torby, paski oraz biżuteria dodają stylizacjom niezwykłego – casualowego i odważnego charakteru. Poza tym kuszą ceny, atrakcyjne promocje i niezwykłe połączenia. Bez problemu można również zwrócić towar Bershka, jeśli z jakichkolwiek powodów nie spełni on naszych oczekiwań.

Zwrot towarów Bershka

Każdy klient ma prawo odstąpić od umowy z Bershka bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki. Najlepiej o takiej decyzji poinformować sklep telefonicznie pod numerem infolinii 00 800 341 1205 lub mailowo pod adresem: contact@bershka.com. Można również wykorzystać formularz zwrotu Bershka, który znajduje się w zakładce „Moje konto”. Tam również klient znaleźć może wszystkie ważne informacje. 

Bershka strona internetowa

Jakich towarów nie można zwracać?

Ze zwrotów Bershka wyłączone są takie produkty jak rajstopy, skarpety, kolczyki, opaski na włosy lub inne akcesoria do włosów (spinki, gumki, frotki). Sklep tłumaczy taką procedurę względami higienicznymi.

Punkty odbioru Bershka

Zwrotu towarów Bershka można dokonać w każdym sklepie stacjonarnym marki, o ile posiada on dział, do którego należą zwracane artykuły (damski lub męski) lub w punktach odbioru. Ich listę można znaleźć na stronie internetowej. W tym drugim wypadku należy wniosek na naszej stronie internetowej o zwrot w punkcie odbioru, a następnie trzeba zanieść zapakowane rzeczy do wskazanego paczkomatu.

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

Paczka ze zwrotem towaru do sklepu Bershka musi być zapakowana w taki sposób, by nie została uszkodzona na żadnym etapie transportu. Odzież musi być w stanie idealnym, a w paczce musi się znaleźć również dowód zakupu na przykład w postaci paragonu lub faktury, którą można wydrukować po wygenerowaniu pliku w zakładce „Moje konto”.

Koszty odstąpienia od umowy Bershka

Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z ustawowym odstąpieniem od umowy z Bershka. Pieniądze za zwrot zostaną wypłacone w analogiczny sposób, jaki został wybrany przy transakcji kupna, chyba że została wyrażona zgoda na inny sposób zwrotu środków. Nie będzie to oczywiście generować żadnych dodatkowych kosztów. W przypadku, gdy klient zrobił zakupy z opcją płatność przy odbiorze, musi odebrać pieniądze w jednym ze sklepów stacjonarnych. Zwrot pieniędzy od Bershka następuje w ciągu 14 dni od dnia otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy. Po zatwierdzeniu zwrotu Bershka informuje klienta o planowanej wypłacie.

Sklep Bershka.com daje sobie prawo do odrzucenia zwrotów, które zostały przesłane lub przedstawione po obowiązującym terminie lub w przypadku, gdy ubrania nie będą w takim samym stanie, jak przy ich otrzymaniu.

Adres zwrotów Bershka

Klient ma prawo zwrócić produkty samodzielnie, nie korzystając z oferowanych bezpłatnych sposobów zwrotu. Przesyłkę można nadać za pośrednictwem poczty lub kurierem. Atrakcyjne propozycje znajdziesz na naszej stronie

Paczkę ze Zwrotem Bershka należy wysłać na adres

Spedimex –Bershka 
Sosnowiec 15a,
95-010 Stryków

Przesyłka musi być wysłana w terminie do 14 dni od dnia od momentu, gdy klient poinformował o odstąpieniu od umowy. Użytkownik w tym momencie ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towarów Bershka.

Wyceń paczkę ze zwrotem: Paczka ze zwrotem towaru do sklepu Bershka

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich