Zobacz najpopularniejsze porady

Jak zwrócić towary w Iwette Fashion?

W ofercie Iwette Fashion znaleźć można modne kolekcje odzieży dedykowanej paniom w różnym wieku. Przede wszystkim propozycje świetnie wpisują się w casualowe trendy, a atrakcyjna kolorystyka, doskonała jakość materiałów oraz nieszablonowe wzornictwo zachwycają. W różnorodnych kolekcjach w sklepie internetowym można zrobić szybkie i bezpieczne zakupy. Można również bez problemu w Iwette Fashion dokonać zwrotu produktów.

Zwrot produktów w Iwette Fashion

Klienci, którzy dokonali zakupów w sklepie internetowym, mają prawo do odstąpienia od umowy z Iwette Fashion w czasie 14 dni od wydania rzeczy. Oświadczenie musi mieć formę pisemną, ale kupujący nie ma obowiązku uzasadniać swojej decyzji. Jednoznaczne oświadczenie należy wysłać pocztą na adres: Iwette Fashion Iwona Kopczyńska, ul. Beskidzka 25/5 , 35-083 Rzeszów lub drogą elektroniczną na adres: sklep@iwettebutik.pl

Formalności Iwette Fashion

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy z Iwette Fashion musi być przesłane w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Na tej postawie sklep zwraca klientowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru. Wyjątkiem są dodatkowe koszty wynikające z wybranego przez klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy oferowany przez sprzedawcę.

Iwette Fashion – formularz zwrotu

W przesyłce ze zwrotem Iwette Fashion należy poza towarem umieścić również formularz zwrotu https://iwettefashion.pl/wp-content/uploads/2017/02/formularz-zwrotu-wymiany.pdf. Produkty muszą być przesłane w opakowaniu w stanie nienaruszonym wraz z kompletem metek w terminie do 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Jak wysłać paczkę ze zwrotem Iwette Fashion?

Przesyłka ze zwrotem Iwette Fashion musi być w taki sposób zapakowana, aby nie została uszkodzona na żadnym etapie transportu. To nadawca jest odpowiedzialny za odpowiednie przygotowanie paczki do wysyłki. Poza tym klient może zostać obciążony opłatami za zmniejszenia wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Adres zwrotu Iwette Fashion

Zwrot Iwette Fashion w paczce należy wysłać na adres:

Iwette Fashion
Iwona Kopczyńska
ul. Beskidzka 25/5,
35-083 Rzeszów, Polska

Sklep Iwette Fashion nie przyjmuje paczek nadanych za pobraniem, usługą „e-przesyłka” lub za pośrednictwem paczkomatów. Za odesłanie produktów płaci kupujący. Przesyłkę można wysłać za pośrednictwem poczty lub korzystając z oferty taniego kuriera.

Zwrot pieniędzy Iwette Fashion

Iwette Fashion zwraca kupującemu pieniądze w ciągu 14 dni od daty przyjęcia produktu w magazynie. Korzysta przy tym z tej samej metody płatności, która była użyta przy zakupie towarów, chyba że wyraźnie klient zgodzi się na inne rozwiązanie. Iwette Fashion może się wstrzymać z wypłatą środków do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu jej odesłania.

Jak złożyć reklamację Iwette Fashion?

Wadliwe towary można reklamować w Iwette Fashion. W tym celu trzeba się skontaktować się ze sprzedawcą drogą elektroniczną na adres: sklep@iwettefashion.pl i poinformować o wykrytych wadach produktu. W odpowiedzi na zgłoszenie Iwette Fashion poinformuje klienta o sposobie dostarczenia towarów do siedziby sprzedawcy oraz udzieli wszystkich niezbędnych informacji. Dopiero po otrzymaniu produktu Iwette Fashion zawiadomi kupującego o przyjęciu zgłoszenia oraz procedurze usunięcia wykrytych wad lub też o odmowie przyjęcia zgłoszenia reklamacyjnego wraz z uzasadnieniem.

Czym może skutkować reklamacja Iwette Fashion?

Klient z zgłoszeniu może wskazać, czy chciałby odstąpić od umowy lub oczekuje obniżenia ceny przez Iwette Fashion, chyba że sprzedawca wymieni towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie.

Koszty reklamacji Iwette Fashion

Jeśli Iwette Fashion naprawi lub wymieni produkty w terminie 14 dni kalendarzowych od uznania reklamacji, sklep zwraca poniesione przez klienta niezbędne koszty. Jeśli klient złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy lub obniżeniu ceny, Iwette Fashion odda kwotę sprzedaży towaru, koszty przesyłki do klienta oraz dostarczenia do sprzedawcy w wyżej wskazanym terminie. Do tego mogą dojść również inne zobowiązania związane z reklamacją.

Jak skontaktować się z Iwette Fashion?

Pracownicy Iwette Fashion służą pomocą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Najlepiej kontaktować się mailem zwroty@iwettefashion.pl lub poprzez formularz kontaktowy https://iwettefashion.pl/formularz-kontaktowy/.

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich