Zobacz najpopularniejsze porady

Jakie kurier UPS ma opinie?

Pozytywne opinie UPS zawdzięcza przede wszystkim najwyższym standardom obsługi oraz gęstej sieci logistyczno-transportowej. W efekcie amerykański potentat wyróżnia się na rynku nie tylko charakterystyczną kolorystyką i logotypem. Codziennie prawie pół miliona pracowników dostarcza klientom w ponad 220 krajach miliony przesyłek i dokumentów. Na ocenę UPS wpływ mają przede wszystkim niskie ceny i terminowe doręczenia oraz rozbudowane opcje dodatkowe, które ułatwiają dostosowanie usługi do swoich potrzeb. A z tego korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa z różnych branż. UPS stale rozwija markę, a tym samym pozyskuje coraz więcej klientów, którzy pozytywnie oceniają działania przewoźnika.

Co wpływa na oceny UPS?

Opinie o UPS przede wszystkim podkreślają szybką realizację zleceń. Przewoźnik zawdzięcza to przede wszystkim rozbudowanej flocie samochodowej i samolotowej, która dostarcza paczki klientom na całym świecie - także w opcjach ekspresowych. Drogę paczki można również śledzić w funkcjonalnym panelu na stronie internetowe, a kurierzy informują o doręczeniach poprzez wiadomości tekstowe, telefon oraz mail. Na opinie o UPS pracuje zarówno stuletnie doświadczenie, jak i stale wprowadzane nowoczesne technologie, które ułatwiają zarządzanie przesyłkami na każdym etapie wysyłki. 

Na stronie ceneo.pl można sprawdzić, jakie opinie o UPC mają klienci. Wystawili firmie ocenę 4,8, która wynika z 97% pozytywnych komentarzy. Klienci indywidualni i firmy polecają UPS jako sprawdzonego przewoźnika.

Opinie o kurierze UPS w ceneo

Źródło ceneo.pl

Pozytywne opinie o pracy w UPS mają również osoby w niej zatrudnione na różnych stanowiskach. Przede wszystkim firma dba o ich stały rozwój, atrakcyjne zarobki i pakiet świadczeń dodatkowych sprawiają, że to konkurencyjny na rynku pracodawca. To o tyle istotne, gdyż UPS opinie od klientów zbiera przede wszystkim na podstawie ich kontaktu z kurierami. Dlatego niezwykle istotne są profesjonalne doręczenia z zachowaniem wysokich standardów. Klienci doceniają kulturę osobistą pracowników, a UPS zapewnia im poczucie bezpieczeństwa i stabilne zatrudnienie. 

Portal indeed.pl zebrał prawie 40 tysięcy opinii o pracy UPS. Większość z nich jest pozytywna i marka zebrała średnią 3,8. Pracownicy cenią możliwość godzenia życia zawodowego i prywatnego, stabilne zatrudnienie oraz dobre zarobki.

Opinie o UPS w indeed.pl

Źródło indeed.pl

Na goldenline.pl opinie o UPS pracownicy zostawili ze średnią oceną 3,7. Tu także doceniona jest atmosfera w pracy, szkolenia i benefity. 

Opinie o UPS na goldenline.pl

Źródło goldenline.pl

 

Sprawdź ofertę UPS w naszej porównywarce.

Galeria

opinie ups indeed
opinie ups goldenline
opinie ups ceneo