Zobacz najpopularniejsze porady

Opinie o Raben

Opinie o Grupie Raben przede wszystkim wystawiają kontrahenci oraz przewoźnicy współpracujący ze spółką. Od 80 lat działa ona na europejskim rynku i obecnie zatrudnia około 10 tysięcy pracowników, którzy przemieszczają się specjalistycznymi samochodami. Przede wszystkim Raben to spółki takie jak na przykład Fresh Logistics, która zajmuje się dostarczaniem produktów świeżych, które wymagają przewożenia w określonej temperaturze. Pozytywne opinie Raben Transport natomiast otrzymuje za realizację przewozów całopojazdowych w ruchu krajowym, międzynarodowym i intermodalnym.

Jak oceniają Raben pracownicy?

Ze względu na specyfikę działalności opinie o Raben pojawiają się przede wszystkim na stronach dedykowanych osobom, które poszukują pracy lub też chcą się rozwijać. W efekcie pracownicy w Raben doceniają przede wszystkim motywacyjny system rozliczeń także w zakresie opłat drogowych.

W serwisie absolvent.pl wystawiono Raben opinie o średniej 3,8. Przede wszystkim doceniana jest dobra atmosfera w pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego. Poza tym elastyczny system pracy pozwala pogodzić ją z życiem rodzinnym.

Opinie o Grupie Raben na absolvent.pl

Źródło absolvent.pl

Portal indeed.pl zebrał opinie o Raben ze średnią 3,3. Pracownicy szczególnie zwracają uwagę na możliwości, jakie daje przewoźnik w zakresie rozwoju zawodowego. Doceniają także elastyczny czas pracy oraz kulturę osobistą zatrudnionych. 

Opinie o Raben na indeed.pl

Źródło indeed.pl

Opinie o Raben zgromadzone na goldenline.pl również potwierdzają te ważne aspekty. Dla pracowników elementami, które warto doceniać, są ludzie i atmosfera. Ocena Raben to średnia 3,4.

Opinie o Raben na Goldenline.pl

Źródło goldenline.pl

Na gowork.pl Raben opinie wystawiane są zarówno przez pracowników, jak i tych, którzy chcą rozpocząć współpracę z przewoźnikiem. Dlatego właśnie jednym z ważniejszych tematów jest rekrutacja. 

Raben - opinie na gowork.pl

Źródło gowork.pl

 

 

Sprawdź ofertę Raben w naszej porównywarce.

Galeria

opinie raben indeed
opinie raben gowork
opinie raben goldenline
opinie raben absolvent