Zobacz najpopularniejsze porady

Opinie o DB Schenker

Jednym z najbardziej cenionych przewoźników jest DB Schenker. Opinie o firmie są pozytywne zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Przede wszystkim przewoźnik dba o zapewnienie łańcucha dostaw od producentów i dlatego jest liderem zarówno eksportu, jak i importu. W ocenie klientów DB Schenker szybko i rzetelnie realizuje zlecenia, wykorzystując w tym celu o transport lądowy, lotniczy, oceaniczny oraz logistykę kontraktową. Poza tym w ofercie przewoźnika znaleźć można szereg opcji dodatkowych, które pozwalają dopasować usługę do swoich potrzeb.

Jakie opinie ma DB Schenker?

Pozytywne opinie o DB Schenker wynikają zarówno z wieloletniej tradycji i budowa wizerunku marki oraz wdrażania nowych technologii, które usprawniają wszystkie procesy. W tym celu firma podzielona jest na różne działy, które zajmują się organizacją środków transportu oraz specyfiką konkretnych ładunków. W ten sposób dostarczana jest drobnica, kontenery, a palety i paczki doręczane są w niemalże każdy zakątek świata. To szczególnie istotne dla tych firm, które prowadzą działalność gospodarczą na większą skalę.

Na stronie ceneo.pl 95% klientów pozytywnie ocenia DB Schenker. Blisko 40 tysięcy opinii o kurierze daje notę 4,7.

Opinie o kurierze DB Schenker na ceneo.pl

Źródło ceneo.pl

Szczególnie dobre opinie o pracy w DB Schenker mają zatrudnieni. Przede wszystkim zwracają uwagę na różnego rodzaju szkolenia i otwartą ścieżkę kariery. Dzięki temu można rozwijać kompetencje przede wszystkim miękkie oraz te związane z zadaniami DB Schenker. Pracownicy cenią również elastyczny czas pracy. Na stronie absolvent.pl firma otrzymała średnią opinii na poziomie 3,9. Najwyżej oceniona została atmosfera w pracy.

Opinie o DBSchenker na absolvent.pl

Źródło absolvent.pl

Serwis indeed.pl zebrał prawie 2000 opinii o Schenker. W sumie firma została oceniona na 3,4, a pracownicy zwrócili uwagę na atrakcyjne zarobki oraz korzystne pakiety socjalne oraz możliwość elastycznego łączenia pracy i życia zawodowego 

Opinie o Schenker na indeed.pl

Źródło indeed.pl

 

Na gowork.pl Schenker opinie ma 75 użytkowników.

Opinie o Schenker na gowork.pl

Źródło gowork.pl

 

Sprawdź ofertę DB Schenker w naszej porównywarce.

Galeria

opinie schenker indeed
opinie schenker gowork
opinie schenker ceneo
opinie schenker absolvent