Zobacz najpopularniejsze porady

Opinie o kurierze DHL

Popularny kurier DHL opinie klientów biznesowych i indywidualnych zawdzięczają przede wszystkim doskonale przygotowanej logistyce. Rozbudowana oferta doskonale odpowiada na potrzeby różnych branż – szczególnie tych z sektora e-commerce. Przesyłki, palety i koperty DHL dostarcza do odbiorców na całym świecie, a w Polsce sieć transportowa działa bardzo prężnie i stale się rozwija. Dzięki temu marka jest stale liderem na rynku. Opinie o DHL potwierdzają również zaufanie do przewoźnika.

Co wpływa na opinie o DHL?

DHL opinie pozytywne od klientów zawdzięcza przede wszystkim niskim cenom, terminowym doręczeniom oraz opcjom dodatkowym. Spośród nich wybierane są często usługi ekspresowe. W styl życia współczesnych ludzi doskonale wpisuje się opcja nadawania i odbioru przesyłek w punktach. Dodatkowe usługi są również dedykowane sektorom biznesowym. Szczególnie o wizerunek w sieci DHL dba. Na różnego rodzaju serwisach pojawiają się wskaźniki zadowolenia klientów z usług przewoźnika

Na stronie ceneo.pl klienci o DHL zostawili ponad 620 tysięcy opinii ze średnią oceną 4,7. Około 95% nadawców i odbiorców pozytywnie ocenia DHL.

Opinie o kurierze DHL w ceneo.pl

Źródło ceneo.pl

Największy serwis opineo.pl zebrał niemalże 130 tysięcy opinii o DHL. Pozytywnie oceniane jest przede wszystkim dbanie o przesyłki oraz funkcjonalny moduł śledzenia paczki. W sumie DHL ocenę otrzymał na poziomie 4,5.

Opinie o DHL w Opineo.pl

Źródło opineo.pl

Opinie pracowników o DHL sprawiają, że oferty firmy na różne stanowiska cieszą się dużym powodzeniem. Przede wszystkim firma inwestuje w szkolenia. W tym celu wykorzystywane są profesjonalne platformy e-learningowe. Poza tym dobrą opinie o pracy w DHL mają również studenci. W czasie nauki mogą oni zdobywać tak ważne na rynku doświadczenie, korzystając z dedykowanych programów. Na serwisie gowork.pl klienci oraz pracownicy pozostawili 135 opinii o DHL w Zabrzu. Bez problemu można znaleźć również informacje o innych punktach obsługi i oddziałach.

opinie o dhl w gowork.pl

Źródło gowork.pl

 

Sprawdź ofertę DHL w naszej porównywarce.

Galeria

opinie dhl opineo
opinie dhl gowork
opinie dhl ceneo