Zobacz najpopularniejsze porady

Jakie opinie ma kurier GLS?

Opinie GLS (General Logistics Systems) zawdzięcza przede wszystkim terminowym doręczeniom oraz niskim cenom. To firma chętnie wybierana przez klientów indywidualnych i biznesowych szczególnie z sektora e-commerce. GLS oceny pozytywne ma zarówno w Polsce, jak i na świecie i codziennie profesjonalni kurierzy doręczają różnego rodzaju przesyłki do klientów w każdym zakątku globu. Przede wszystkim na uwagę zaskakuje krótki czas realizacji zleceń. Charakterystyczny logotyp jest również synonimem doskonałej jakości usług.

Jak klienci oceniają GLS?

Przede wszystkim w opiniach o GLS pojawiają się takie wartości jak niezawodność, bezpieczeństwo, elastyczność. Firma stawia również na zrównoważony rozwój i dba wysoką kulturę osobistą kurierów. To szczególnie istotne, bo to właśnie po kontakcie z doręczycielem klienci wyrabiają sobie o GLS opinie. Wdrożone systemy zarządzania oraz inwestycje w technologię sprawiają, że marka stale się rozwija. Obecnie jest jedną z trzech największych firm w Polsce, która zajmuje się doręczaniem kopert z dokumentami, paczek i palet. Klienci wystawiają pozytywne oceny GLS, przede wszystkim doceniając terminowe doręczenia.

Na stronie portalkosumenta.pl znaleźć można opinie o GLS ze średnią ocenę 3,90. Klienci przede wszystkim docenili stosunek jakości do ceny.

Opinie o kurierze GLS na portalkosumenta.pl

Źródło portalkosumenta.pl

Na ceneo.pl 96% klientów pozytywnie oceniło GLS. To daje notę 4,8 na postawie prawie 450 tysięcy opinii.

Opinie o GLS na Ceneo

 

Źródło ceneo.pl

Praca w GLS opiniami również cieszy się pozytywnymi opiniami. Pracownicy różnych sektorów doceniają możliwości rozwoju zawodowego, liczne szkolenia oraz atrakcyjne zarobki. W serwisie gowork.pl 140 osób zostawiło opinie o GLS z odziałem w Warszawie. 

Opinie o GLS na gowork

 

Sprawdź ofertę GLS w naszej porównywarce.

Galeria

opinie gls portalkonsumenta
opinie gls gowork
opinie gls ceneo