Zobacz najpopularniejsze porady

Opinie o kurierze TNT

Pozytywne opinie o TNT Express Worldwide przede wszystkim podkreślają niskie ceny usług oraz szybkie doręczenia. Z usług tej znanej firmy transportowej korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Kurierzy doręczają przesyłki w systemie "od drzwi do drzwi" w ponad 200 krajach świata, wykorzystując połączenie drogowe i lotnicze. To właśnie kultura osobista pracowników TNT oceny firmie znacząco podnosi. Wynika to z faktu, że właśnie doręczyciele są najważniejszą wizytówką firmy. Klienci doceniają także krótki czas doręczania przesyłek oraz szereg opcji dodatkowych, które pozwalają dopasować usługę do potrzeb. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się doręczenia ekspresowe TNT oraz dostawy w sobotę.

Jakie opinie ma TNT?

W opiniach klientów o TNT zauważyć można to, że doceniają oni solidność i niezawodności. Nadawcy i odbiorcy zwracają również uwagę, że kurierzy radzą sobie również z trudnymi zleceniami i przesyłkami wymagającymi specjalnego traktowania na każdym etapie transportu.

Na ceneo.pl opinie kurier TNT ma bardzo pozytywne. 95% klientów poleca tego dostawcę, a średnia ocena wynosi 4,7.

Opinie o kurierze TNT w ceneo.pl

Źródło ceneo.pl

Na opiniuj.pl pojawiło się ponad 200 opinii o TNT. W sumie dają one notę 1,17, a klienci zwrócili uwagę na obsługę klienta oraz rozpatrywanie zgłaszanych reklamacji.

Opinie o TNT w opiniuj.pl

Źródło opiniuj.pl

Portalkonsumenta.pl zebrał opinie o kurierze TNT od 9 klientów. W sumie wystawili oni przewoźnikowi średnią ocenę 3,5 i poleciliby znajomym korzystanie z usług tej firmy. 

Opinie o kurierze TNT na portalukonsumenta.pl

Niezwykle istotne są opinie o pracy w TNT. To ważne dla tych, którzy chcą zmienić miejsce zatrudnienia oraz myślą o rozwoju zawodowym i osobistym. Przewoźnik zatrudnia zarówno ambitne osoby na początku kariery, jak i doświadczonych pracowników. Opinie o TNT są pozytywne. Na przykład w serwisie absolvent.pl wymieniono jako największy walor atrakcyjną atmosferę w pracy, a także różnego rodzaj benefity i wynagrodzenie.

Opinie o TNT na absolvent.pl

Źródło absolvent.pl

Na indeed.pl TNT ocenę ma 3,8 z ponad 2500 opinii. Pracownicy doceniają możliwość elastycznego łączenia pracy zawodowej i życia prywatnego. Stabilne są również zarobki, a kadra dba i o rozwój, i o ciekawą atmosferę w pracy.

Opinie TNT na indeed.pl

Źródło indeed.pl

Goldenline.pl zebrało 59 opinii pracowników TNT. Najmocniej doceniany jest zespół oraz pakiety socjalne gwarantowane przez firmę.

Opinie o TNT na goldenline.pl

Źródło goldenline.pl

 

Na gowork.pl można przeczytać ponad 200 opinii o TNT byłych i obecnych pracowników. Dotyczą one przede wszystkim specyfiki pracy na danych stanowiskach.

Opinie o kurierze TNT na gowork.pl

Źródło gowork.pl

 

Sprawdź ofertę TNT w naszej porównywarce.

Galeria

opinie tnt portalkonsumenta
opinie tnt opiniuj
opinie tnt indeed
opinie tnt gowork
opinie tnt goldenline
opinie tnt ceneo
opinie tnt absolvent