Zobacz najpopularniejsze porady

Opinia o kurierze DPD

DPD opinie wśród klientów indywidualnych i biznesowych ma bardzo pozytywne. Doceniają oni dynamiczny rozwój marki i inwestycje w nowoczesne technologie oraz sieć logistyczną. Poza tym na opinie o kurierze DPD wpływają również wysokie standardy obsługi i kultura osobista pracowników. Codziennie dostarczają oni około 110 mln paczek klientom na całym świecie. W Polce kurierzy pracują w 60 oddziałach firmy, a marka niezmiennie jest wymieniana w czołówce kurierów godnych zaufania. 

Opinie o kurierach DPD

DPD pozycje lidera na rynku utrzymuje od kilku lat. Przede wszystkim na tak dobre wyniki w rankingach wpływ ma ilość codziennie dostarczanych przez przewoźnika przesyłek, jaki i profesjonalna obsługa na wszystkich poziomach realizacji zlecenia. Oczywiście najważniejszy z punktu widzenia klienta będzie bezpośredni kontakt osobisty z kierowcą i to właśnie samo doręczenie najmocniej wpływa na opinie o DPD. Dlatego właśnie firma stale inwestuje w szkolenia pracowników wszystkich szczebli. To oni codziennie swoją pracowitością oraz kompetencjami rozwiązują różnego rodzaju problemy i sprawiają, że paczki są dostarczane szybko, rzetelnie i ze szczególną dbałością o ich stan. Dlatego zarówno opinie pracowników o DPD, jak i klientów zyskują bardzo wysoki wskaźnik. Dzięki temu coraz więcej osób i firm decyduje się na to, by rozpocząć współpracę w tym przewoźnikiem.

Co wpływa na pozytywne oceny DPD?

Klienci indywidualni i przedsiębiorcy w opiniach o DPD podkreślają elastyczne podejście do klienta, atrakcyjne ceny oraz szybką i terminową realizację zleceń. W serwisie opiniuj.pl klienci wystawili ponad 2000 ocen DPD ze średnią 1,43. Przede wszystkim doceniają oni rozbudowaną ofertę przewoźnika oraz niskie stawki.

Opinie o DPD w opiniuj.pl

Źródło opiniuj.pl

DPD opinie pracowników przede wszystkim zbiera na portalu gowork.pl oraz na branżowych forach. Cenią atrakcyjną i dynamiczną pracę, ciekawą atmosferę oraz pakiety szkoleń. Kurier DPD opinie o pracy także w dziale rozmów kwalifikacyjnych ma bardzo rozbudowane. 

Opinie o DPD w gowork.pl

Źródło gowork.pl

Na opineo.pl można zapoznać się z pozytywnymi opiniami o DPD. W tym serwisie ponad 220 tysięcy klientów już wystawiło ocenę przewoźnikowi. Uzyskał on średnią 4, 7, a klienci najwyżej doceniają dbałość o paczki oraz funkcjonalny moduł śledzenia przesyłki. 

Opinie o DPD w opineo.pl

Źródło opineo.pl

Na ceneo.pl 97% klientów poleca usługi DPD. To ponad 180 tysięcy zadowolonych odbiorców i nadawców, którzy ocenili przewoźnika na 4,8. W efekcie to jeden z chętniej wybieranych kurierów na rynku.

Opinie o DPD w Ceneo

Źródło ceneo.pl

 

Sprawdź ofertę DPD w naszej porównywarce.

Galeria

opinie pdp opineo
opinie dpd opiniuj
opinie dpd gowork
opinie dpd ceneo