Zobacz najpopularniejsze porady

Opinie o kurierze PEKAES

Opinie o PEKAES dotyczą przede wszystkim pracy w jednej z najstarszych firm przewozowych w Polsce. Międzynarodowa marka to jedna z największych spółek sektora TSL. Przede wszystkim obsługuje producentów i zapewnia łańcuch dostaw oraz dba o całą logistykę. Poza tym oczywiście dostarcza przesyłki na zlecenie klientów indywidualnych. PEKAES ma opinie pozytywne związane z dostarczaniem ładunków drobnicowych, jak i całopojazdowych w ramach transportu krajowego i międzynarodowego. To również jeden z najważniejszych spedytorów drogowych, lotniczych, kolejowych i morskich.

Opinie o pracy w PEKAES

Spółka PEKAES stale się rozwija i inwestuje w nowoczesne technologie oraz w dostosowaną do potrzeb flotę transportową. Poza tym to ważny operator logistyczny, który wyznacza w kraju standardy. Opinie o PEKAES dotyczą również warunków pracy na różnych stanowiskach. Dla wielu osób to okazja do tego, by rozwijać swoje kompetencje zawodowe. Poza tym w PEKAES wiele osób rozpoczyna karierę. Szerokie możliwości różnego rodzaju szkoleń pozwolą zdobyć tak ważną wiedzę i umiejętności. Dlatego właśnie pracownicy o PEKAES mają dobre opinie, a sama firma została nagrodzona mianem Solidnego Pracodawcy.

W serwisie absolvent.pl PEKAES oceniony został na 3,9. Pracownicy wskazali najważniejsze zalety zatrudnienia w firmie. Doceniają przede wszystkim atmosferę w pracy oraz duże możliwości rozwoju.

Opinie o kurierze PEKAES na absolven.pl

Źródło absolvent.pl 

Na goledenline.pl PEKAES opinie pozytywne ma przede wszystkim z zakresie atmosfery w pracy oraz współpracy zespołów. Poza tym doceniane są także możliwości rozwoju.

Opinie o PEKAES na Goldenline.pl

Źródło goldenline.pl

Na indeed.pl PEKAES opinie ma ze średnią 2,5. Co istotne pracownicy doceniają możliwość elastycznego łączenia życia zawodowego i prywatnego oraz stabilność zatrudnienia i różnego rodzaju pakiety socjalne.

Opinie o PEKAES na indeed.pl

Źródło indeed.pl

Na gowork.pl opinie o pracy w PEKAES zostawiło ponad 1000 osób. Dotyczą one przede wszystkim specyfiki zatrudnienia na konkretnych stanowiskach.

Opinie o kurierze PEKAES na gowork.pl

Źródło gowork.pl

 

Sprawdź ofertę PEKAES w naszej porównywarce.

Galeria

opinie pekaes indeed
opinie pekaes gowork
opinie pekaes goldenline
opinie pekaes absolvent