Zobacz najpopularniejsze porady

Zwrot produktów W.Kruk

Zwrot produktów W.Kruk

W.Kruk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży jubilerskiej. Od lat wyznacza standardy i stanowi wzór zarówno w materii samego designu, jak i jakości wykonania. Dlatego właśnie produkty są chętnie wybierane przez kobiety i mężczyzn. Kolekcje W.Kruk towarzyszą kolejnym pokoleniom od 1840 roku. Chętnie wybierane są na prezent i śluby oraz zaręczyny. Poza złotą i srebrną biżuterią zdobioną szlachetnymi kamieniami w ofercie marki znaleźć można również zegarki znanych światowych producentów. W.Kruk to sieć sklepów mieszczących się zazwyczaj w dużych centrach handlowych. Poza tym można również zakupy zrobić w internecie. Jeśli produkty nie spełnią naszych oczekiwań, bez problemu zwrócimy je do W.Kruk.

Jak zwrócić towarów W.Kruk?

Produkty zakupione w sklepie internetowym W.Kruk można zwrócić kurierem w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki z zamówieniem. Aby odstąpić od umowy, nie trzeba uzasadniać swojej decyzji. Nie ponosi się również żadnych kosztów.

Odstąpienie od umowy z W.Kruk

By odstąpić od umowy z W.Kruk, trzeba zachować formę pisemną. Jednoznaczne oświadczenie należy złożyć w terminie do 30 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym towarem. Formularz jest dostępny na stronie internetowej W.Kruk. Należy wpisać dane kontaktowe, numer zamówienia oraz trzeba wskazać, które produkty chce się zwrócić. Klienci, którzy nie chcą skorzystać z formularza online, mogą sporządzić jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy z W.Kruk i je przesłać do sklepu.

Termin zwrotu W.Kruk

Paczkę ze zwracanym produktem W.Kruk trzeba wysłać w terminie do 14 dni od daty przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Przygotowanie przesyłki ze zwrotem

Nadawca jest odpowiedzialny za przygotowanie przesyłki ze zwrotem W.Kruk w taki sposób, by nie została ona uszkodzona na żadnym etapie transportu. Najlepiej wysłać ją kurierem. Sklep zaleca, by towar nadać w oryginalnych opakowaniach i w obecności kuriera je zapakować w bezpieczny sposób. W paczce ze zwrotem W.Kruk powinien się również znaleźć wypełniony formularz zwrotu. Kurier wewnątrz umieści etykietę zwrotną. Klient nie ponosi żadnych opłat związanych ze zwrotem towarów W.Kruk.

W.Kruk – adres zwrotów

Paczkę ze zwrotem W.Kruk trzeba wysłać

Sklep Internetowy W.KRUK

W.KRUK SA, Podium Park
Al. Jana Pawła II 43a,
31-864 Kraków
z dopiskiem: “ZWROT”

Jak zapakować produkty W.Kruk?

Produkty, które zwraca się W.Kruk, nie mogą nosić śladów użytkowania. Muszą mieć oryginalne opakowania oraz wszystkie metki. Trzeba je zabezpieczyć, by nie zostały uszkodzone lub zniszczone w transporcie.

Zwrot pieniędzy W.Kruk

Koszty produktów oraz dostarczenia towarów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę) zostaną zwrócone przez W.Kruk w terminie do 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Sklep wykorzystuje tę samą metodę płatności, którą klient wybrał przy robieniu zakupów, chyba że w sposób wyraźny zgodzi się on na inny sposób zwrotu. W.Kruk może wstrzymać się ze zwrotem pieniędzy do czasu otrzymania towarów lub dostarczenia dowodu odesłania przesyłki.

Reklamacje W.Kruk

Reklamację towarów w W.Kruk składa się w przypadku wad produktów. Trzeba wypełnić formularz reklamacji lub zgłosić reklamację osobiście w jednym ze sklepów stacjonarnych W.KRUK. Poza tym wypełniony i podpisany formularz lub oświadczenie można też przesłać na adres e-mail: infolinia@wkruk.pl

Adres reklamacji W.Kruk

Paczkę z reklamowanym produktem oraz formularz trzeba przesłać na adres:

Reklamacje W.KRUK

W.KRUK SA, Podium Park
Al. Jana Pawła II 43a,
31-864 Kraków
z dopiskiem: “REKLAMACJA” lub złożyć osobiście w jednym ze sklepów W.KRUK.

Rozpatrzenie reklamacji W.Kruk

W.Kruk reklamację rozpatruje w terminie do 14 dni od dnia przesłania lub dostarczenia formularza i towarów. Klientów informuje o swojej decyzji drogą mailową lub telefoniczną.

Kontakt W.Kruk

Z W.Kruk skontaktować się można, wykorzystując formularz kontaktowy online. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem telefonu 12 345 1840. Konsultanci odpowiadają również na maile przesłane na bok@wkruk.pl

 

znajdź najtańszego kuriera dzięki porównywarce cen przesyłek kurierskich